Dnes vyšlo 15 článků

Zubař zabil lva Cecila, na internetu si tím výrazně zhoršil reputaci

Walter Palmer je americký dentista, který působí ve státě Minnesota. V Zimbabwe zabil populárního lva Cecila. Za svůj čin zaplatil pokutu ve výši 35 tisíc liber (asi 1,3 milionu korun). Na internetu se objevily negativní recenze a hodnocení, což nejspíše ovlivní jeho profesní život.

Ochránci přírody a milovníci kočkovitých šelem byli pohoršení zprávou, že zemřel třináctiletý lev Cecil, který žil dlouhá léta v chráněném parku v Zimbabwe. Za jeho smrtí stojí americký zubař Walter Palmer, který loví lukem a šípy.

20135153071_d9bd94381f_b

Lev Cecil byl zabit, vyvolalo to vlnu diskuzí na internetu

Na druhý den lovci našli Cecila zraněného, dobili ho, uřízli hlavu a stáhli ho z kůže. Na portálu Yelp.com se objevila vyjádření, že Palmer zaplatí svou praxí. Dostává záporná hodnocení v internetových diskuzích a na recenzujících portálech, což mu může ovlivnit jeho kariéru.

ScreenHunter_1

Objevují se stále nové odsuzující vzkazy

Cecil byl významnou atrakcí parku v Zimbabwe a současně byl dominujícím samcem ve smečce. Palmer se brání tím, že neměl ponětí o významnosti lva.

„Neměl jsem tušení, že lev byl známý, oblíbený místními a sloužil ke studiím. Spoléhal jsem se na odborné znalosti svých místních profesionálních průvodců pro zajištění právního lovu,“ napsal. „Hluboce lituji tohoto činu.“

ScreenHunter_2

A tím to ještě nekončí…

ScreenHunter_3

Tato hodnocení snižují Palmerovu reputaci

Negativní recenze a hodnocení na internetu

Webový portál Yelp.com je přesycen negativními a zápornými komentáři a hodnoceními. Také webová stránka pro podnikatele – River Bluff Dental – byla v offline režimu kvůli přetížení serveru. Na Facebooku se dokonce objevily falešné obchodní stránky, jež zostuzují Palmera.

ScreenHunter_4

Stránky na Facebooku

Zdroj: Motherboard

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru