Dnes vyšlo 15 článků

Ztracený Boeing se našel. A dokonce dvakrát!

Ztracený Boeing se našel. A dokonce dvakrát!

Nebudete tomu věřit, ale zatímco celý svět pátrá po ztraceném Boeingu 777, dva čeští vtipálci už ho zřejmě našli. Dokonce vám ho totiž nabízeli na prodej. Ano, nabízeli. Teď už totiž oba inzeráty zmizely. Že by byly oba Boeingy úspěšně prodány?

Každý den se objevují nové a nové zprávy ohledně ztraceného Boeingu 777. A místo toho, aby se pomalu odhalovalo, co se s ním vlastně stalo, se situace spíše stále více zamotává. Například podezřelými fotografiemi, na kterých měli muži stejné nohy, se jen potvrdily spekulace, že o letadle někdo ví a snaží se všechny informace zatajit.

Těžko říct. Každopádně Češi jsou známí tím, že si zvládnou udělat legraci ze všeho. Jistě by to bylo jinak, kdyby se na palubě ztraceného letadla nacházeli i nějací čeští obyvatelé, ale takhle to opravdu můžeme brát docela s nadhledem.

Místo žádného Boeingu dokonce dva

Avšak věřte tomu nebo ne, místo jednoho ztraceného Boeingu se našly dokonce dva. První však může být jen jeden. A  tak se prvenstvím může chlubit Usáma bin Ládin z Písku. Ten si svého nálezu cení na 150 milionů korun. Je prý totiž krásný a ještě zachovalý.

boeing-usama-bin-ladin

Petr Marhold z Trutnova přidává detailnější popis:

“Prodám Boeing 777 Malaysia Airlines, krom navigace v plný náloži. Plná servisní historie! Kompletní pravidelný servis. Boeing 777 je dvoumotorové dopravní letadlo se širokým trupem vyrobené společností Boeing Commercial Airplanes. Je schopné přepravit 305 – 550 pasažérů v závislosti od verze na vzdálensot 10 370 – 17 445 km. Motory GE90 používané na modelech 777.”

On Boeing objevil o den později. Kromě navigace je prý v „plný náloži“. A cena? Dohodou, takže to třeba usmlouváte.

malaysia-airlines-boeing-bazos

I když očividně už neusmlouváte. Oba inzeráty na bazos.cz již nejsou k dohledání. Těžko říct, co vtipálky přimělo své nabídky zrušit. Nebo že by se ozval jiný vtipálek, který si letadlo koupil?

Zdroje a obrázky: Bulwar.cz, Twitter @ErikMekyna

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru