Zřiďte si eshop zdarma, plaťte pouze za hosting

Zřiďte si eshop zdarma, plaťte pouze za hosting

Chcete sedět v tvrdém a nepoddajném obleku s krkem uškrceným kravatou? Každý den slušně pozdravit rozverného multimilionáře a dřít se na jeho bohatství? Pěkný pohled z kanceláře a vánek chlazeného vzduchu má pro někoho stále kouzlo. Také pravidelná (občas i nepravidelná) měsíční výplata je jistota, kterou nechceme opustit. Strach z vlastní odpovědnosti a nedostatek financí brzdí myšlenkový rozlet. A tak se dál budete potit v těsných oblecích, smát se šéfovým vtipům a dřít od nevidím do nevidím.

E-shop zdarma

Řešení vlastní důstojnosti a potenciálu je přitom tak blízko. Nejistotu je možné nahradit posezením u psychologa. A peníze nejsou potřeba. Finanční zdroje vám zajistí v horku letních dní vlastní bezplatný obchod. Zdarma máte kompletní řešení prodeje zboží bez jakýchkoliv nákladů. Můžete si povolit límeček, sako přehodit na židli a vyleštěné polobotky opřít o zánovní umakartový stůl. Díky nabídce se klidně můžete nechat vyhodit. Ten slastný pocit, kdy říkáte vedení firmy pravdu do očí, přičemž z obrazovky počítače na vás pomrkává vlastní bezplatný internetový obchod, je k nezaplacení. Proč? Protože je kompletně zdarma.

Prestashop a vlastní šablona

Nejmodernější nástroj obchodování držíte teď ve svých rukou. Naplňte jej zbožím a nabídka e-shop zdarma se postará o to nejdůležitější. Základní SEO řešení je v ceně 99 Kč měsíčně za hosting a znamená vstup, nákup a placení zákazníků ve vašem obchodu. První obrat a rozjezd máte zdarma, pokud se ale chcete hned prásknout do kapes klientů a rozjet podnikání ve velkém, můžete si za 2.995 Kč rozšířit SEO optimalizaci a jen sledovat výpisy z bankovního účtu. Ale pozor! Ve vedrech hrozí z těch počtů závratě a mdloby. K tomu totiž na vás pracuje nejrozšířenější internetové řešení Prestashop a výběr z nádherných a originálních šablon. Nebo si po prvním odpočtu zisku necháte za 2.950 Kč vyrobit vlastní vzhled?

Konec obchodních omezení

Pokud jste se dosud jen omezoval, tak eshop zdarma vás pěkně rozmazlí. Neomezené kategorie zboží může střídat neomezený počet podkategorií, které pod sebe naskládáte jako lego. Produkt si upravíte podle vlastních estetických pocitů, necháte ohodnotit zákazníky, dáte jim množstevní slevy, tudíž vyplníte jakékoliv jejich tajné přání. Se spokojeným klientem se dobře povídá. Zařadíte si každého do zájmových skupin, dáte jim věrnostní odměny, zjistíte, co na webu sledují, čímž je popostrčíte k pravidelnému nákupu. Můžete jim zboží dodat na zálohu nebo poslat dopis s novou nabídkou.

Radost z práce

Práce s produktem e-shop zdarma znamená také snadné řízení, ukládání a tisk objednávek. Faktury, storna nebo slevy a kupóny si jednoduše zorganizujete. Dostáváte drahý modul za nulovou cenu. Administartiva je jednoduchá a intuitivní. Obchod je zřízen do 24 hodin. Neplatíte žádné skryté poplatky a můžete se spolehnout na technickou podporu po telefonu, chatem nebo emailem. Od této chvíle jste v dobrých rukou a sám sobě pánem. Nemusíte na nikoho pracovat, nikde se přetvařovat a vyděláte si mnohem víc než v zaměstnání. A ještě pracujete, kdy se vám zachce. E-shop zdarma je dárkem, který do 31.8.2012 změní váš život a uskuteční tajný sen o bohatství, o kterém přece sní každý.

www.zdarma-eshop.com

Placená inzerce na magazínu Objevit.cz. V případě zájmu o reklamní články, či jiný způsob reklamy nás informujte.

Komentáře

Nahoru