Dnes vyšlo 15 článků

Zprávy z Facebooku si už na mobilu bez Messengeru nepřečtete

V posledních dnech jste si možná všimli, že vám Facebook schovává zprávy v mobilním webovém prohlížeči a při kliknutí na ikonku zpráv se Vám zobrazí aplikace Messenger, kterou si ihned můžete nainstalovat. Na mobilním telefonu už si zprávy z Facebooku bez Messengeru nepřečtete!

Vyhýbali jste se dlouho instalaci aplikace Messenger? V nejbližších dnech budete nuceni si tuto aplikaci nainstalovat, pokud chcete mít na svém mobilním telefonu přístup ke zprávám, které vám přišly v rámci Facebooku.

messenger I

Pokud si dnes chcete přečíst zprávy z Facebooku na mobilu, jste nuceni neustále zavírat nabídku k instalaci Messengeru. Jakmile tuto nabídku zavřete a přejdete na zprávy od konkrétního uživatele, reklama vyběhne znovu a vy jste ji znovu nuceni zavřít. Facebook tímto způsobem uživatele doslova nutí k instalaci aplikace, o kterou možná nestojí.

Máme pro vás ale malou radu: Pokud jste proti instalaci Messengeru, zkuste jiný webový prohlížeč. Nějakou dobu budete mít klid. :-)

zdroj/foto: techcrunch, facebook, flickr

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru