Zprávy z Facebooku si už na mobilu bez Messengeru nepřečtete

V posledních dnech jste si možná všimli, že vám Facebook schovává zprávy v mobilním webovém prohlížeči a při kliknutí na ikonku zpráv se Vám zobrazí aplikace Messenger, kterou si ihned můžete nainstalovat. Na mobilním telefonu už si zprávy z Facebooku bez Messengeru nepřečtete!

Vyhýbali jste se dlouho instalaci aplikace Messenger? V nejbližších dnech budete nuceni si tuto aplikaci nainstalovat, pokud chcete mít na svém mobilním telefonu přístup ke zprávám, které vám přišly v rámci Facebooku.

messenger I

Pokud si dnes chcete přečíst zprávy z Facebooku na mobilu, jste nuceni neustále zavírat nabídku k instalaci Messengeru. Jakmile tuto nabídku zavřete a přejdete na zprávy od konkrétního uživatele, reklama vyběhne znovu a vy jste ji znovu nuceni zavřít. Facebook tímto způsobem uživatele doslova nutí k instalaci aplikace, o kterou možná nestojí.

Máme pro vás ale malou radu: Pokud jste proti instalaci Messengeru, zkuste jiný webový prohlížeč. Nějakou dobu budete mít klid. :-)

zdroj/foto: techcrunch, facebook, flickr

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru