Zpravodajskou redakci Seznam Zpráv posilují Blažek, Kalenská a Holecová

Do zpravodajské redakce webu Seznam Zprávy přichází Vojtěch Blažek, Renata Kalenská, Simona Holecová a Pavlína Kosová. Redakční tým nyní tvoří 51 lidí.

Vojtěch Blažech se před příchodem se Seznam Zpráv zabýval pátrací žurnalistikou v Hospodářských novinách, za což získal dokonce ocenění. I v novém působišti bude mít na starosti investigativu.

seznam zpráy

Zdroj: Seznam Zprávy

Renata Kalenská už několik let dělá rozhovory v Lidových novinách, v Týdnu i na Českém rozhlasu Plus. Také pro Seznam Zprávy bude dělat interview s různými osobnostmi.

Simona Holecová se stává šéfeditorkou, přičemž v téže pozici působila také v Aktuálně.cz. Před rokem a půl nastoupila do Dead Line Media, odkud přechází do Seznam Zpráv.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru