Dnes vyšlo 1 článků

Zpravodajské aplikace Notify od Facebooku se dočkáme už brzy

V srpnu jsme vás informovali, že Facebooku pracuje na vlastní zpravodajské aplikaci. A jak to tak vypadá, dočkáme se jí brzy. Bude se jmenovat Notify.

Facebook ví, co lidé chtějí. Uživatelé sociálních sítí šílí po novinkách. Chtějí vidět všechno jako první, aby to mohli sdílet se svými přáteli. Je hezké být ten, kdo ví všechno nejdříve a všem o tom řekne, ne? Koneckonců sdílení je účelem sociálních sítí…

Dosud jsme si pro aktuální novinky chodili především na Twitteru, ale brzy to možná bude jinak. V aplikaci jsou už integrovány desítky médií jako Vogue, Mashable, The Washington Post, Billboard nebo CBS. Podle dostupných informací to ovšem vypadá, že aplikace Notify bude obsahovat nejen textové zprávy, ale také video zprávy. Samozřejmě vám bude posílat oznámení, když se objeví nová zpráva z oblasti, kterou sledujete, abyste vše věděli jako první.

notify

A to nejdůležitější? Prý bude Notify zveřejněna už příští týden!

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru