ZOOT nabízí služby osobního stylisty zdarma

Český internetový obchod ZOOT, který se specializuje na prodej oblečení a doplňků, představuje bezplatnou službu osobních stylistek. Občas není jednoduché rozhodnout se, které modely si na sebe koupit. A s nákupními dilematy vám pomohou právě profesionální stylistky ve výdejnách Radosti.

Služba osobního stylisty je určená ženám i mužům. Ženy si mohou vybrat kurz podle svých představ a potřeb, ať už potřebují vhodný outfit na společenskou událost anebo tradiční outfit do města. Stylista bere v potaz postavu, a tak vždy poradí kousky, které dokonale padnou konkrétnímu typu postavy. A pánové si zavolají o stylingovou pomoc.

zoot

Zdroj: ZOOT

„Možnost využít osobního stylistu při nákupu na ZOOTu jsme nejdříve nabídli našim VIP zákazníkům. Během prvního týdne jsme zaznamenali přes 40 objednávek, což jasně značí, že lidé mají zájem módu nejen nakupovat, ale uvítají i stylistickou radu. Do konce září tuto službu zpřístupníme všem našim zákazníkům,“ říká Pavlína Louženská, marketingová ředitelka ZOOTu.

ZOOT má k dispozici tým profesionálních stylistek, které se vám po vyplnění kontaktních údajů ozvou do tří pracovních dnů. Nespornou výhodou je, že tato služba je zcela zdarma a funguje stejně jako nákup na ZOOTu.

„Zákazník si online vybere „kurz“, stylistka mu zavolá, zjistí míry, oblíbené barvy a požadovaný styl, případně si vymění nějaké fotky a na základě toho objedná konkrétní kusy. Potkají se poté na výdejně, kde si zákazník vše vyzkouší a rozhodne se, jestli něco chce, nebo ne,“ dodala Andrea Burgerová, mluvčí ZOOTu.

Současný tým tvoří dvě stylistky, ale postupně se bude tým rozšiřovat.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru