Znáte z TV: Reklama na T-Mobile pobuřuje Poláky, brzo se asi přidají i Vietnamci

Po dlouhé době se opět jeden z operátorů nebál jít do reklamy, která je trochu na hraně. Výsledek je ten, že jim Poláci udělali asi nejlepší promo, jaké mohli. Vůči reklamě, na kterou narazíte nejenom v televizi, ale samozřejmě je již nahraná také na YouTube, se ohradila polská ministryně.
V reklamě totiž vystupuje postava prodávající vadný telefon (což ostatně není nic, s čím byste se nesetkali i na prodejnách T-Mobilu).

To by ostatně nebylo ještě nic tak strašného. Ale tato postava mluví polsky. A to byl právě ten hlavní důvod, proč se polské velvyslanectví vůči této reklamě vyhradilo.

Podle polského velvyslanectví nejenom odporuje dobrému vkusu a principům etiky, ale přímo poškozuje česko-polské vztahy (asi jako nekvalitní jídlo dovezené z Polska, které je samozřejmě vysoce kvalitní). Což si asi nemyslí jenom polské velvyslanectví, ale i Poláci samotní, jak naznačují nenávistné komentáře pod videem samotným.

Mobilní operátor si ve vánoční kampani dělá tak trochu srandu i z dalších národností – a sice z vietnamských prodejců. Nezbývá tedy nic jiného, než jenom čekat na to, až dorazí zpráva ve stylu: „Tới địa ngục! Việt Nam của bạn.“

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru