Dnes vyšlo 15 článků

Znáte nejlepší způsob stahování videí v plné kvalitě?

Znáte nejlepší způsob stahování videí v plné kvalitě?

Internet je plný nástrojů ke stažení videa z vybraného kanálu, ale jen málo který downloader opravdu funguje a dokáže stáhnout video v plné kvalitě. Dnes už jsou obrázky na webu nahrazeny videem. Video je pro uživatele atraktivnější a zaručí větší zájem o příspěvek. Často je video tak zajímavé, že si ho chce divák uložit do svého počítače. S obrázky to jde velice snadno, ale u videa už je třeba nástroj, který video transformuje ke stažení. A právě takový osvědčený nástroj vám představíme. 

K snadnému stažení videa z YouTube, Facebooku a dalších 600 ti webových stránek, doporučujeme WinX YouTube Downloader. A proč zrovna WinX? Je přehledný, rychlý a jednoduchý na ovládání. Můžete si uložit hudební videoklip, workoutové video, tutorial, live-stream, zkrátka co vás napadne. WinX dovede stáhnout video z několika serverů, jako například již zmíněný YouTube, SoundCloud, Facebook, Dailymotion, Metacafe, Vimeo, Instagram a mnoho dalších. Nejen že si stáhnete video ve vysoké kvalitě 4K / 8K, ale můžete si materiál stáhnout také jako 4K/HD/SD MP4/FLV/3GP/WebM. Videa a audio záznamy je možné stáhnout v nejvyšší kvalitě 8K. Přehrávat videa můžete na jakémkoliv multimediálním zařízení – televize, PC, notebook, tablet, smartphony.

Krok za krokem si ukážeme, jak video pomocí downloaderu stáhnout.

Jak na to?

1. Nejdříve si na stránce WinX YouTube Downloader stáhněte free verzi. Klikněte na tlačítko “Download Now”. Downloader se vám uloží jako aplikace pod názvem WinX YouTube Downloader.

Snímek obrazovky 2018-11-26 v 9.19.18

 

2. Nyní je třeba downloader nainstalovat do vašeho počítače. Po úspěšné instalaci už jen aplikaci spusťte – zobrazí se vám rozhraní na stažení online videa.

Snímek obrazovky 2018-11-26 v 9.20.49

 

3. A nyní si zkopírujte URL videa, které chcete stáhnout. Klikněte na “Click” a zkopírované URL vložte.

4. Když máte URL videa vložené, klikněte na “Paste Analyze”. Zobrazí se vám výčet možností, z kterých si jednu vyberete.

5. Po zvolení jedné z možností klikněte na vybrané video. Pro dokončení stahování videa už jen klikněte na “Download Now”.

Snímek obrazovky 2018-11-26 v 9.23.01

 

WinX YouTube Downloader umožňuje stažení celého playlistu například z YouTube, ale i z jiných webů. Nemusíte stahovat všechny své oblíbené skladby jednu po druhé. Stejně jako vkládáte URL jednoho videa, vložíte URL seznamu skladeb. V downloaderu si pak vyberete videa, která chcete stáhnout. Dokonce můžete nahrávat live videa na YouTube, na které se třeba zrovna nemůžete dívat a pustit si je zpětně offline.

Stahování videí z YouTube, Facebooku apod., pomocí WinX YouTube Downloader, je nejjednodušším způsobem, jak získat videa nebo hudbu do svého PC. Stahování je jednoduché, rychlé a ZDARMA. Pokud máte zájem o stahování videí a zároveň jejich nahrávání a úpravu, můžete přejít na pokročiou verzi VideoProc. VideoProc umožňuje stahovat z vice než 1000 stránek, převádět videa / audia do formátů 420+, upravovat videa, v “vypalovat” a zálohovat DVD, nahrávat počítačovou obrazovku a mnoho dalšího.

Doufáme, že jsme vám nabídli nové řešení stahování hudby/videí a playlistů. WinX YouTube Downloader je kompaktibilní se všemi operačními systémy a s každým multimediálním zařízením. Videa, DVD i audio nahrávky stáhnete rychle, v nejvyšší kvalitě a zdarma.

 

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru