Dnes vyšlo 15 článků

Znáte nejlajkovanější fotku Instagramu?

Určitě ano. Vsadíme se, že jste ji už někde viděli. Možná to nebylo na Instagramu, ale na Facebooku, We Heart It, Tumlbru, Twitteru či jiné sociální síti. Je tak známá, že vás snad nemohla minout. Olajkovala ji desetina všech uživatelů Instagramu.

Dlouhou dobu vedla Kim Kardashian (@kimkardashian) se svou svatební fotografií, na které se líbá s manželem Kanye Westem. Fotka, pořízená 24. května 2014 v Itálii, je skutečně povedená. Ale nemá ani 2,5 milionu lajků.

kim_kardasniah

Do čela žebříčku nejlajkovanějších fotek Instagramu se letos na konci června dostala Kendall Jenner (@kendalljenner). Kendall je ovšem nevlastní sestrou Kim, takže první místo zůstalo doma. A čím si Kendall tolik lajků zasloužila? V polovině května zveřejnila fotku, na které leží v nádherných krajkových šatech s účesem stylizovaným do srdíček. Dnes má fotka přes 3 miliony lajků.

kendall_jenner

Která fotka se víc líbí vám? A už jste Kendall se srdíčkovým účesem někde viděli?

Mimochodem nejvíce followerů má na Instagramu @taylorswift. A to se tam ani nefotí nahá.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru