Dnes vyšlo 15 článků

Znáte Agar.io – nejstahovanější hru července pro iOS?

Pokud jste někdy slyšeli o Agari.io, pravděpodobně ji znáte jako webovou hru. V červenci ovšem přišla na iOS a Android a jak už to tak u těch nejprimitivnějších her bývá, lidé po ní šílí.

Agar.io byla nejdříve pouze online hrou, kterou dodnes najdete na URL adrese agar.io. Pak dal tým Miniclip dohromady mobilní verzi a během prvního víkendu si hru na mobil stáhlo přes 7 milionů lidí. Následně se ukázalo, že to nebyl jen záblesk popularity, Agar.io se vyšplhalo do čela žebříčku.

03-Top-Apps-iOS-Games-Worldwide-July-2015

Agar.io je v celosvětovém žebříčku pro červenec na prvním místě

V žebříčku AppAnnie je vidět, že v červenci se Agar.io mezi nejoblíbenějšími hrami všech dob umístilo na šestém místě. Všimněte si přitom, že je to mezi všemi hrami jediná představená v roce 2015. Během necelého měsíce se jí podařilo dostat tak vysoko.

04-Top-Games-US-iPhone-Active-Users-July-2015

Nejlepší hry podel Američanů s iPhonem? Vede Clash of Clans, Agar.io se stihlo dostat na šestou příčku

Ani na Google Play si nevede vůbec špatně, je to 4. nejstahovanější hra.

agario-google-play

Flappy Bird roku 2015

Pomalu se začíná mluvit o tom, že by Agari.io bylo Flappy Birdem roku 2015 a někteří se snaží chytit příležitost za pačesy. Jak se zdá, už vzniká česká verze Agario.cz, která ovšem ještě není funkční.

agariocz

Po zadání nicku bliká hláška “Připojuji se”

Na internetu narazíte na onuye.com, agario.biz a další. Na Google Play jsou také napodobeniny – Dot Agario Game, Agarios Online, Pocket Agar, Dot Eater, Ultimate Agar.

Mimochodem dříve fungovala také bezvadná stránka agor.io. V současnou chvíli to vypadá, že server není funkční, ale ještě před měsícem a půl dokázala pěkně vylekat – mrkněte se na odkazu přes WebArchive, přejeme příjemný zážitek.

 

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru