Známá hra Had na Youtube

Známá hra Had na Youtube

Známá mobilní hra ze starých telefonů nás v dětství postihla snad každého. Dnes si svou oblíbenou hru můžete zahrát na YouTube. V přehrávači se vám objeví had, za kterého můžete po dobu trvání videa hrát. Hra funguje ovšem jen v nových přehrávačích, které Youtube zprovoznilo letos v Dubnu.

Nikdo neví, jak dlouho bude hra na Youtube k dispozici, nikdo neví z jakého důvodu Youtube hada spustilo. Jen jsme tento prvek, zpříjemňující prohlížení videa, zaregistrovali tento víkend.

Chcete si zahrát Hada, jak na to?

Asi na sekundu podržíte šipku do leva, poté se vám uprostřed obrazovky objeví háďátko.

Upozornění pro hráče: Prostory okolo okrajů jsou neprůchozí a jakmile do nic narazíte, hra končí. Had je celkem rychlý a rychleji i roste.

V oblasti informatiky se zajímá o počítačovou grafiku. Spolupracuje s HC Oceláři Třinec a tvoří wallpapery pro jejich stránky a potisky do Fanshopu. Také spravuje web strakonického hokeje a je majitelem portálu o hokejové krajské lize. Dále se zajímá o první pomoc, kterou studuje více jak pět let a stará se o první pomoc ve škole. Navštěvuje střední a jazykovou školu ve Volyni, studuje obor přírodovědné lyceum.

Komentáře

Nahoru