Tisková zpráva: Značka MICHAEL KORS ACCESS expanduje s novými chytrými hodinkami, aplikacemi, vzhledy a novými trhy

Michael Kors (burzovní index NYSE:KORS), světová značka luxusní módy, s potěšením představila nové produkty a iniciativy pro další rozvoj a podporu značkové řady chytrých hodinek a monitorů sportovních aktivit MICHAEL KORS ACCESS, která byla uvedena na trh loni na podzim.

Tato tisková zpráva obsahuje multimediální materiály. Kompletní zprávu si můžete prohlédnout zde: https://www.businesswire.com/news/home/20170323005099/en/

„Je mi jasné, že budoucnost módy spočívá ve spojení vynikajícího designu, osobitého stylu a moderní technologie,“ řekl Michael Kors, „a ohromný ohlas řady MICHAEL KORS ACCESS potvrdil, že tato budoucnost je tady teď. Jsme velmi rádi, že můžeme nabídnout tuto novou generaci chytrých hodinek a hybridů.“

Za zvláštní zmínku stojí:

• PŘEDSTAVENÍ DVOU NOVÝCH MODELŮ CHYTRÝCH HODINEK S DOTYKOVÝM DISPLEJEM: SOFIE PRO ŽENY A GRAYSON PRO MUŽE

Tyto nové přírůstky do řady chytrých hodinek mají aktualizovaný software, zářivý dotykový displej AMOLED (displej s aktivní matricí) a jsou navrženy, stejně jako stávající modely Bradshaw a Dylan, pro zákazníky, kteří chtějí vše: moderní technologie, společenskou konektivitu a skvělý styl.

Elegantní a ženské hodinky Sofie mají tenké lehké tělo s vykládaným rámečkem a kulatým displejem. Budou nabízeny v osmi různých kombinacích pokovení a náramku se sedmi snadno vyměnitelnými pásky.

Hodinky pro muže Grayson, vytvořené tak aby v každém okamžiku vyhovovaly životnímu stylu moderního muže, spojují luxusní a sportovní vzhled a mají kulatý ciferník s otočnou korunkou pro rychlé rolování. Budou nabízeny ve zlaté barvě, provedení z nerezové oceli a v modro-černém iontově pokoveném provedení se čtyřmi vyměnitelnými pásky.

Jako všechna nositelná elektronika značky MICHAEL KORS ACCESS, jsou hodinky Sofie i Grayson kompatibilní s telefony s platformou AndroidTM a iOS® prostřednictvím nejmodernější technologie v rámci spolupráce Google s platformou pro chytré hodinky Android WearTM 2.0. Zahrnují čipový systém Qualcomm® SnapdragonTM Wear 2100.

• VÝRAZNÉ ROZŠÍŘENÍ CHYTRÝCH HODINEK PRO MUŽE

Michael Kors věří, že chytré hodinky pro muže představují důležitou příležitost do budoucna. Kromě nových hodinek s dotykovým displejem, značka představuje dva nové typy chytrých hybridních hodinek pro muže a rozšiřuje stávající sortiment hybridů Gage. Všechny tyto nové možnosti nabídnou mužským příznivcům značky Michael Kors širokou řadu chytrých hodinek s výjimečným designem, obohacených o funkce monitorování fitness, spánku a upozornění, která považují uživatelé za nejužitečnější.

• VÝVOJ APLIKACE MICHAEL KORS ACCESS MICRO APP

Příští verze aplikace bude obsahovat skvělou funkci pro sociální komunikaci, stejně jako nové možnosti přizpůsobení vzhledu digitálního displeje. Funkce My Social umožní uživateli, aby se připojil na svůj účet Instagram a nastavil na ciferník osobní fotografii. Aplikace umožní procházení obsahu na Instagramu, výběr oblíbeného obrázku a dokonce používání filtrů a vytvoření vzhledu hodinek, který je tak osobní, jako váš život. Do konce roku 2017 představí značka 15 nových typů digitálních hodinek, všechny s mnoha přizpůsobitelnými prvky.

• UVEDENÍ ZNAČKY MICHAEL KORS ACCESS NA NOVÉ SVĚTOVÉ TRHY

Značka uvede v roce 2017 řadu nositelné elektroniky na mnoho nových trhů, jako je například pevninská Čína, Brazílie a další.

„Chytré hodinky s displejem MICHAEL KORS ACCESS jsou velmi oblíbenou volbou pro uživatele, kteří chtějí nosit stylové a zároveň funkční hodinky,“ řekl David Singleton, viceprezident divize Android Engineering společnosti Google. „Jsme velmi rádi, že budeme pokračovat ve spolupráci s Michaelem Korsem na tvorbě krásných nových produktů, díky nimž mohou lidé vyjádřit svůj styl a zároveň zůstat připojeni prostřednictvím nejnovějších funkcí aplikace Android Wear 2.0.“

„Když jsme tyto produkty uvedli na trh, tvrdili jsme, že budeme rozšiřovat naši řadu nositelné elektroniky pečlivým sledováním požadavků našich zákazníků,“ řekl John Idol, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Michael Kors. „Ti nám dávají jasně najevo, že chtějí být ve spojení, milují pohodlná upozornění ze svých oblíbených aplikací a nikdy nemají dost možností, pokud jde o přizpůsobení osobnímu vkusu. Jsme velmi rádi, že můžeme představit výjimečné nové chytré hodinky a software, který splňuje tyto požadavky a to na ještě více trzích než kdy jindy.“

Cena za chytré hodinky s dotykovým displejem MICHAEL KORS ACCESS začíná na 350 amerických dolarech. Hybridní chytré hodinky se prodávají za cenu od 250 amerických dolarů. Monitory sportovních aktivit začínají na 95 amerických dolarech. Všechny lze zakoupit v obchodech Michael Kors, na stránkách MichaelKors.com a ve vybraných obchodních domech a buticích.

O CHYTRÝCH HODINKÝCH S DOTYKOVÝM DISPLEJEM MICHAEL KORS ACCESS

Všechny chytré hodinky s dotykovým displejem MICHAEL KORS ACCESS nabízí možnosti pro přizpůsobení vzhledu, které skvěle vyhovují sofistikovaným, zaneprázdněným a společensky zapojeným zákazníkům:

• Exkluzivní vzhled displeje hodinek Michael Kors, které se mění pomocí pohybu, ať už jde o digitální chronograf určený pro tělocvičnu nebo zářivý, animovaný noční ciferník

• Stovky možných kombinací vzhledu displeje, barvy a doplňkových ciferníků

• Chytré hodinky s dotykovým displejem řízené aplikací Android Wear 2.0, takže je možné:

- Stahovat aplikace dalších poskytovatelů prostřednictvím vestavěné aplikace Google Play Store

- Aktivovat funkci Google AssistantTM podržením tlačítka napájení nebo slovy „Ok Google.“ Zeptejte se na počasí, nastavte si připomenutí, získejte popis cesty a další.

- Přizpůsobení vzhledu hodinek, barevných kombinací a informací podle vašeho stylu, nálady a života

-Monitorování běhu, jízdy na kole, posilování (jako např. shyby a kliky) a dalších aktivit prostřednictvím Google Fit

- Měření kalorií, rychlosti, vzdálenosti a dalších cvičení podle nastavení

- Streaming hudby přímo z hodinek, pokud jsou připojeny k aplikaci Google Play Music přes telefon nebo WiFi.

• Vyměnitelné pásky z kůže, silikonu a nerezové oceli

• Styly pro muže a ženy

• Magnetické dobíjení

POKUD CHCETE ZÍSKAT DALŠÍ INFORMACE, NALEZNETE NÁS NA:

Michael Kors Access: https://www.michaelkors.com/Access

Destination Kors: https://www.destinationkors.com/

Michael Kors na Instagramu: https://instagram.com/michaelkors

Michael Kors na Facebooku: https://www.facebook.com/michaelkors

Michael Kors na YouTube: https://www.youtube.com/user/michaelkors

Michael Kors na Snapchatu: https://www.snapchat.com/add/michaelkors

Michael Kors na Twitteru: https://twitter.com/michaelkors

Michael Kors na Pinterestu: https://www.pinterest.com/michaelkors/

Michael Kors na Weibo: https://weibo.com/michaelkors

Hledejte „Michael Kors“ na Weixin a WeChat

Hledejte „Michael Kors“ na LINE Japan

O společnosti Michael Kors

Michael Kors je světoznámý a oceňovaný návrhář luxusních doplňků a konfekce. Společnost nesoucí jeho jméno byla založena v roce 1981 a v současné době vyrábí celou řadu produktů pod značkami Michael Kors Collection, MICHAEL Michael Kors a Michael Kors Mens, jako jsou například doplňky, konfekce, obuv, nositelná elektronika, hodinky a kompletní řada parfémů. Obchody Michael Kors jsou provozovány buď přímo, nebo prostřednictvím licenčních partnerů v mnoha nejprestižnějších městech světa, jako je New York, Beverly Hills, Chicago, Londýn, Milán, Paříž, Mnichov, Istanbul, Dubaj, Soul, Tokio a Hongkong.

Výhledová prohlášení

Tato tisková zpráva obsahuje výhledová prohlášení. Těmto prohlášením byste neměli přikládat přílišný význam, neboť podléhají mnoha nejasnostem a faktorům, které se týkají provozu společnosti a podnikatelského prostředí, které je obtížné předvídat a z nichž mnohé jsou mimo rámec kontroly společnosti. Výhledová prohlášení zahrnují informace, které se týkají možných nebo předpokládaných výsledků aktivit firmy, včetně popisu její obchodní strategie. Tato výhledová prohlášení obsahují slova jako například „možná,“ „bude,“ „měl by,“ „věří,“ „očekává,“ „hledá,“ „předpokládá,“ „hodlá,“ „plánuje,“ „odhaduje“ nebo podobné výrazy. Výhledová prohlášení obsažená v této tiskové zprávě jsou založena na odhadech, které společnost učinila na základě zkušenosti vedení v průmyslovém odvětví, stejně jako vnímání historických trendů, aktuálních podmínek, očekávaného budoucího vývoje a dalších faktorů, které jsou podle jejího názoru adekvátní okolnostem. Upozorňujeme, že tato výhledová prohlášení nejsou zárukou výkonů nebo výsledků. Obsahují známá i neznámá rizika, nejasnosti a odhady. Přestože společnost věří, že tato výhledová prohlášení jsou založena na rozumných odhadech, měli byste si být vědomi toho, že skutečné finanční výsledky nebo výsledky aktivit může ovlivnit mnoho faktorů, které mohou způsobit, že se skutečné výsledky mohou zcela lišit od údajů uvedených v těchto výhledových prohlášeních. Tyto rizikové faktory jsou podrobněji popsány v kapitole „Rizikové faktory“ a v dalších částech výroční zprávy na formuláři 10-K za fiskální rok končící 2. dubna 2016 (soubor č. 001-35368) a čtvrtletní zprávy na formuláři 10-Q (soubor č. 001-35368) za fiskální rok končící 2. července 2016, které společnost předložila americké Komisi pro cenné papíry.

Funkce Android WearTM vyžaduje telefon s operačním systémem Android 4.3+ nebo iOS 8.2+. Podporované funkce se mohou mezi platformami lišit. Navštivte g.co/wearcheck na vašem telefonu Android nebo iPhone®, abyste zjistili, zda je váš přístroj kompatibilní.

Google, Android a Android Wear jsou obchodní značky společnosti Google Inc.

iPhone je obchodní značka společnosti Apple, Inc. Qualcomm a Snapdragon jsou obchodní značky společnosti Qualcomm Incorporated.

Zdrojovou zprávu si můžete prohlédnout na stránkách businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20170323005099/en/

Kontakty

ICR, Inc.

Jean Fontana

Tel : 203-682-1214

Email : jean.fontana@icrinc.com

nebo

Kontakt pro média:

ICR, Inc.

Alecia Pulman

Tel : 646-277-1231

Email : KorsPR@icrinc.com

Zdroj: Michael Kors

Zdroj: ČTK/Protext

Komentáře

Nahoru