Značka Durex oznamuje průlom v mobilní technologii. Může vám smartphone zprostředkovat orgasmus?

Značka Durex oznamuje průlom v mobilní technologii. Může vám smartphone zprostředkovat orgasmus?

Značka Durex, světová jednička v oblasti sexuálního života dnes oznámila, že obohatila své portfolio, a to směrem, který asi nikdo z nás nečekal. Vznikla totiž nová digitální divize značky, přičemž Durex plánuje uvést na trh nový produkt, který by mohl být převratem v našem sexuálním životě.

Značka Durex, kterou má většina z nás spojenou s produkty týkajícími se sexuálního života, dnes oznámila, že obohatila své portfolio o mobilní technologii, která by mohla způsobit převrat v sexuálním životě zákazníků. Durexlabs, nová digitálně technologická divize společnosti Durex, se tak snaží vyjít vstříc změnám sociálního chování. Od roku 2015 se tato divize zaměří na rozvoj řady produktů, které budou využívat právě digitální technologie.

Nový produkt byl vyvinut ve spolupráci s Susie Leeovou, ředitelkou společnosti Siren Mobile. Jakožto badatelka, pedagožka a umělkyně dokáže Susie Leeová s nadhledem vytvářet technologické platformy, které umocňují propojení mezi lidmi.Uvedla také na trh aplikaci Siren, která proměnila seznamky velmi tvůrčím způsobem.

Susie Leeová a Richard Arnold

Durex_Susie Lee a Richard Arnold

Richard Arnold, šéf výzkumu a vývoje značky Durex, dodává: „Vzrušení
a impulsům s ním spojeným rozumíme skutečně do hloubky, přišlo nám proto přirozené zkoumat, jak bychom to mohli propojit s digitální technologií. Inspirovali jsme se soudobými zvyky a naší stále rostoucí závislostí na mobilních telefonech. V každodenním životě se na ně spoléháme prakticky pořád a z výzkumu trhu nám vyplynulo, že po takové technologii je
v našem sexuálním životě skutečná poptávka.“

Durex hledá dobrovolníky

Nyní společnost Durex hledá dobrovolníky, kteří by si vyzkoušeli tento průlomový produkt. Kdokoli, kdo by měl zájem stát se takovým dobrovolníkem, se může přihlásit na stránkách www.durex.com/durexlabs.

foto: freedigitalphotos.net

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru