Videa vám změní život a zbaví vás zlozvyků

Videa vám změní život a zbaví vás zlozvyků

Každý má své zlozvyky a přeje si, aby vymizely. Zaměřili jsme se na milionové impérium, které by vám mělo zodpovědět na vaše otázky a pomoci v této problematice. Sami uvidíte, jestli vám videa nějakým způsobem pomohou a vy se následně stanete konstruktérem vlastního života.

Toto milionové impérium se zaměřilo na téma špatných vlastností a jak se jich zbavit . Při prvním pohledu na webovou stránku zhlédnete krátké video, které vás obeznámí detailně s tímto problémem a zvýší vaši naději být lepším člověkem. I když Pavel Říha na první pohled vypadá spíše naopak než, že si změnil život díky jeho osvědčené metodě. Během několika sekund vám vleze do mysli a zjistí co si právě teď o něm myslíte. Zřejmě se jedná o neuznávaného věštce, který umí číst myšlenky, aniž by vás znal.

Po přihlášení na webovou stránkou projdete tréninkovými videi, které mají za účel vás „polepšit“, alespoň co se týče zvyků. Jak bylo ve videu zmiňováno pomůže vám v několika oblastech života – ekonomika, rodina, práce,

lkogo

 

Nyní k již zmiňovaným videům. Celkově jich po registraci naleznete 4 s různými tématy – Tajná zbraň, jak návyky fungují, apod. V těchto videích vás autor seznámí pomocí tabulek a diagramů, jak se zlepšit po stránce zvyků a života. 

Videa vás léčí?

Dle odborníků však není možné nějak své zvyky ovlivnit, jdou pouze a maximálně potlačit, ale jistě vás k tomu, abyste přestali s kouřením, pitím apod. nedonutí čtyři krátká videa, která vám maximálně popíší různé spojitosti v chování a zvycích. Silně pochybuji, že vám hned po první minutě sledování videa bude jasné, že je s tím nutné přestat.

Osobně bych řekl, že videa nepomohou a zaberou vám spíše drahocenný čas. Pokud se doopravdy zbavit zlozvyků je to pouze na vás a na vaši vůli. Videa jsou stejná jako ti lidé, kteří vám říkají ať s tím přestanete a doopravdy vám nepomůžou, takže další milionové impérium, které zabírá prostor v internetových vyhledavačích

 

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

  • Tereza

    Nechapu smysl clanku. Stejne jako clanek o Kirsovi, jehoz autorem je maly chlapec, to je trochu zcestne…

Nahoru