Dnes vyšlo 15 článků

Změnit barvu vlasů vlastním dechem? Dříve sci-fi, teď žádný problém!

Už vás nebaví používat chemické barvy, které ničí vlasy, přesto si chcete zkusit nějakou crazy barvu? Je tu řešení. Díky společnosti Pravana můžete změnit barvu vlasů prostým teplým vzduchem nebo naopak chladem. Ať už se jedná o žehličku na vlasy, fén, pytlík mražené zeleniny nebo pouze váš dech. Stačí fouknout na pramen vlasů nebo ho zahřát vlastní rukou a kouzlo je na světě.

Pravana Vivid Mood Colors přicházejí s převratnou novinkou, kdy kompletně změníte barvu své kštice během pár sekund. Nejde přitom o žádné kouzlo Harryho Pottera, ač tak přeměna může na první pohled působit.

Podívejte se na video, jak celá záležitost funguje:

Na vlasech je jednoduše vrstva barvy a pigmenty se v případě tohoto produktu aktivují horkým vzduchem. Tyto zázračné barvy se jmenují Vivids Mood Colors a více o nich zjistíte na stránce společnosti zde.  Horký vzduch pak zcela jednoduše změní vaše vlasy z tmavšího odstínu na světlejší a je to poprvé, kdy vlastně fén nebo žehličku na vlasy používáme k vytváření trendy barevných kreací. Vaše vlasy změní svůj tón dokonce i dle počasí.

Obdobně funguje barva na vlasy Fire, kterou vynalezla Laura Bowker. Více k tomuto produktu naleznete prozměnu zde a pro bližší představu nabízíme následující video:

S Pravana Mood Colors si můžete vytvořit trendy unicorn mix barev nebo si vybrat ve vlasech pouze pár odstínů. Jedná se o dočasnou barvu, takže se jí zbavíte opět jednoduše šampónem. Nicméně pokud chcete docílit dlouhodobějšího a výraznějšího efektu, doporučuje se nabarvit přímo blond vlasové extenze s clipy. Cena výrobku se pohybuje lehce přes 50 dolarů.

vlasy 1

U značky Pravana Mood Colors si můžete vybrat z následujících čtyř teplem aktivovaných pigmentů:

Cool Violet To Warm Pink

Tropical Peach To Invisible

Smokey Gray To Invisible

Lime Green To Sunny Yellow

Postup aplikace: Stačí nabrat pigmenty umělohmotnou lžící a rozmícháte je v základní bázi (Base Cream) v poměru 1 : 3 a pak už můžete aplikovat houbičkou na vlhké vlasy. Poté pouze vysušíte fénem, toť vše. Jen pokud máte příliš tmavé vlasy, někteří recenzenti na Youtube nedoporučují používat “neviditelné odstíny”.

Zdroje: Allure, Daily Mail, Teen Vogue, Pravana, TheEssence, Facebook Now This, Youtube

Komentáře

Nahoru