Dnes vyšlo 1 článků

Změna komentářů na YouTube, budou přidány komentáře i z Google+

Změna komentářů na YouTube, budou přidány komentáře i z Google+

Google začíná měnit komentáře na na YouTube. Přidá integraci komentářů ze sociální sítě Google+

Bez jakýchkoliv změn se až do teď obešly populární komentáře na YouTube, ty fungovaly asi nejdéle ze všech funkcí, které tam nyní nalezneme. Proto se Google odvážil po dlouhé době poupravit i komentáře, na kterých autorům většinou poměrně záleží. Do konce letošního roku by se ke komentářům měly přidat i komentáře z Google+ a také se zcela změnit řazení všech komentářů dle důležitosti autora.

Minulost vs. budoucnost

Aktuální komentáře jsou řazeny chronologicky dle času – kolik komentářů bylo nahráno za posledních několik hodin – toto se již za několik měsíců stane minulostí. S novým systémem komentování se do přehledu komentářů přidá integrace z prostředí Google+ a řazení veškerých komentářů bude probíhat dle již zmiňované důležitosti. Na vrcholu komentářů se budou především nacházet komentáře psané od autora videa, dále od známých osobností YouTube ( dle odběratelů) a v neposlední řade důležité a zajímavé diskuze k zpracování videa. Nesmíme také zapomenout zmínit, že se budou zobrazovat i uživatelé z vašich Google+ kruhů.

Palec nahoru a dolu

Mimochodem uživatelé budou moci nadále komentovat samotné komentáře a to palcem nahoru (like) a palcem dolů (dislike).

K tomu, abyste mohli komentovat něčí videa bude zapotřebí vlastnit i Google+ profil, takže valná většina bude přidávat komentáře pod svým jménem nebo názvem jejich stránky. Toto zlepšení by mělo však zvýšit kvalitu komentářů, ale stále budou moci lidé, kteří rádi zůstávají v anonymitě si vytvořit účet propojený s YouTube a komentovat pod názvem „ANONYM“.
Díky novému řazení by měli však nekvalitní komentáře zůstávat pro veřejnost neviditelné.

 

Možnost řazení komentářů dle času – zůstává

Pro jednotlivce kteří preferují řazení komentářů podle času, bude na YouTube pro ně možnost přepnutí do tohoto režimu ( chronologického zobrazení komentářů dle času). Řazení komentářů bude po vláknech – stejně jako v Google+, takže v obou dvou režimech zobrazení budete moci přehledně sledovat diskuze.

Po uveřejnění komentáře je jen na komentujícím zda zvolí, že komentář může být všem volně dostupný pro širokou veřejnost nebo zda komentář uvidí jen určitý okruh lidí či jednotlivce.

Moderování diskuzí

Tvůrci videa s novým Google+ diskuzemi budou mít lepší možnost moderování diskuzí. Stejně jako doposud bude možnost nechávat vkládání komentářů volně volně běžet, zdržovat nebo ručně schvalovat. Můžete také nastavit různá omezení pro různé okruhy lidí a naopak pro vaše nejvěrnější fanoušky nastavit volné komentování a zapojení se volně do všech diskuzí.

Google slibuje, že tato novinka bude u jednotlivých videí aplikován a do konce letošního roku.

 

 

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru