Tisková zpráva: ZM-HPS300 – nový headset od společnosti ZALMAN

Firma ZALMAN představila nový headset ZM-HPS300, vyvinutý pro širokou řadu počítačových uživatelů – hráčů, milovníků hudby nebo osob, které často volají přes internet. Sluchátka s mikrofonem zajišťují velmi dobrou kvalitu zvuku a umožňují pohodlně poslouchat hudbu nebo vést rozhovory pomocí komunikátorů.

Headset je vybaven velkými mušlemi, které díky uzavřenému systému účinně izolují od rušivého okolí. Zalman ZM-HPS300 nabízí měniče o průměru 50 mm s citlivostí 110 dB (+/- 3 dB)m, čistým zvukem a výraznými, detailními basy. Velmi kvalitní všesměrový mikrofon s citlivostí -54 dB (+/- 3dB) je umístěn na sklopném ramenu.

ZALMAN ZM-HPS300 je vybaven ovladačem hlasitosti, umístěném na černo červeně opleteném kabelu. Dvoumetrový kabel umožňuje připojení headsetu i na zadní straně počítače aniž by tím omezoval pohyb uživatele a je zakončen dvojicí 3,5mm jack konektorů pro sluchátka a mikrofon. Náhlavní most je nastavitelný a lze tak přizpůsobit sluchátka k velikosti hlavy pro zajištění nejvyššího komfortu používání.

Maximální výkon headsetu ZALMAN ZM-HPS300 je 30 mW. Frekvenční rozsah sluchátek činí 20 Hz až 20 kHz. Impedance sluchátek je 32 Ω a mikrofonu 2,2 KΩ.

Specifikace

Průměr měničů 50 mm
Frekvenční rozsah 20 – 20 000 Hz
Typ sluchátek Uzavřené
Citlivost měničů 110 dB (+/- 3 dB)
Citlivost mikrofonu -54 dB (+/- 3 dB)
Impedance sluchátka – 32 Ω
mikrofon – 2,2 KΩ
Maximální výkon 30 mW
Kabel 2 m (+- 10%); opletený
Konektory 2x jack 3,5 mm

Záruka a cena

Doporučená koncová cena headsetu ZALMAN ZM-HPS300 činí 270,- s DPH.
Na výrobek se vztahuje 24-měsíční záruka.

Více informací na www.zalman.com

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru