INZERCE: Zlín jako tip na nevšední výlet, jako místo zaslouženého odpočinku i centrum turisticky lákavých míst. Vyrazte také!

INZERCE: Zlín jako tip na nevšední výlet, jako místo zaslouženého odpočinku i centrum turisticky lákavých míst. Vyrazte také!

Znáte ten pocit, když počasí je přímo pohádkové, přátelé, rodina a i to slunce za oknem volají: „výlet volá“? Aby ne, když Vás v podstatě láká pohoda, relaxace a dobrá společnost. Nicméně kardinální otázka zůstává – kam se vydat, abychom nejezdili pořád na stejné místa?

Velkou roli při výběru cílové destinace hraje samozřejmě čas. Tedy přesně to, kolik ho máte. Nemusíte si nutně brát dovolenou, abyste si to užili. Stačí víkend, tři, čtyři dny. A co Vám doporučíme my?

Nikde neuvidíte tolik rozmanitosti jako na Východní Moravě. Na své si přijdou milovníci hradů a zámků, muzeí, novodobější architektury i tradiční lidové slovesnosti, hor, vinařských oblastí i pozůstatků Velkomoravské říše. Takže, už balíte batoh? Počkat říkáte si ještě, jak to ale všechno stihnout?

Jednoduše, když zvolíte chytře své výchozí místo. Ono se v podstatě nabízí samo, už i pan Tomáš Baťa věděl, kam se uchýlit. Uznejte, putovat po památkách Zlínského kraje bez Zlína? Nejen, že město samotné oplývá zajímavými místy k vidění a nabídne Vám všechny služby, díky nimž budete mít chvíle volna komfortnější, ale jednotlivé památky a místa, která stojí za návštěvu, jsou roztroušena různě, právě v blízkosti Zlína.

Jestliže se chystáte výletovat alespoň na jednu noc, což je optimální, protože za jeden den toho moc nestihnete, nejprve se poohlédněte po ubytování. Špatně zvolené místo pro odpočinek Vám může otrávit náladu a zkazit výlet, ale naštěstí to platí i obráceně. Příjemné ubytování = základ skvělé dovolené. Když už jsme u těch tipů, co kdybychom Vám doporučili sympatický penzion v centru Zlína s nadstandardním ubytováním a více než výbornými snídaněmi?

Toto vše Vám nabídnou ve Wellness hotel Amenity Zlín. Ale majitelé mysleli na víc, než jen pohodlí a spokojené žaludky svých hostů. Jak napovídá už samotný název penzionu, po náročném, i když příjemně náročném dni si můžete dopřát relaxaci v podobě whirpoolu, sauny nebo profesionální masáže. A zatímco necháte hýčkat své tělo, můžete si v hlavě přehrát nejkrásnější zážitky uplynulého dne a zároveň připravit místo pro ty nové. Ty, co přijdou zítra.

Pocit pohody pak umocní i vybavení pokoje. Bez pohodlné postele, příjemného prostředí a ráno výborné snídaně, kterou si sami vyberete, by se žádný správný výlet neobešel. Pak se Vám bude jinak vyrážet za novými zážitky. S energií, pohodou a úsměvem na rtech.

Tak, kam to dnes bude? Hrad Buchlov, Lázně Luhačovice, Archeoskanzen Modrá, nebo třeba Židovská synagoga a hřbitov v Holešově?

Obrázek: Pixabay

Štítky: , , ,

Placená inzerce na magazínu Objevit.cz. V případě zájmu o reklamní články, či jiný způsob reklamy nás informujte.

Komentáře

Nahoru