Zlatý Galaxy S4 byl prodán, ale nezoufejte, přichází HTC

Máte 3000 dolarů (zhruba 60 000 Kč) navíc a už vás nebaví se na ně jen tak dívat? Proč je neutratit za pozlacenou vlajkovou loď společnosti HTC?

HTC i Samsung doufali, že se jejich vlajkové lodě s operačním systémem Android – HTC One a Galaxy S4 – stanou zlatým standardem pro další generace smartphonů. Na Goldgenie to s tím zlatem vzali doslova.

Britská společnost prodává pozlacené a platinové iPhony a BlackBerry smartphony. Zdá se však, že se rozhodli, že i Android smartphony si zaslouží luxusní zpracování. A vzali to pěkně od těch nejlepších.

S ohledem na rychlost vývoje a brzké technologické zastaralosti zařízení si možná myslíte, že takové zbytečné zvyšování ceny smartphonu jen kvůli plácnutí nějakého drahého kovu je trochu hloupé. Ale zřejmě je na světě pár lidí, kteří s vámi souhlasit nebudou. Nebo jak jinak si vysvětlíme, že platinové a zlaté modely Galaxy S4 se tak dobře prodávaly?

A pokud úplně nemusíte zlato, mysleli v Goldgenie i na vás a přidali platinovou a růžově zlatou verzi HTC One. Po troše zkoumání cen zjistíte, že za ten zlatý budete asi ještě rádi… Ten je totiž nejlevnější.

HTC One v růžově zlatém, platinovém a zlatém provedení.

HTC One v růžově zlatém, platinovém a zlatém provedení.

V luxusním balení kromě pozlaceného (platinového, růžově zlatého) HTC One najdete i sluchátka, USB kabel, nabíječku a potřebnou dokumentaci.

A pokud už majitelem HTC One jste, můžete ušetřit a nechat si ho jenom obalit zlatem.

Že nad koupí přemýšlíte? Tak rozhodně neváhejte! Vysoká cena, kterou zaplatíte, totiž neznamená, že se o vás budou starat jako o luxusního zákazníka. Proces od objednávky k doručení může v závislosti na poptávce trvat až tři týdny – a co teprve když vám váš HTC budou muset dovést až do Česka!

Komentáře

Nahoru