Dnes vyšlo 15 článků

Zjistěte jednoduše, jaké bude počasí!

Zjistěte jednoduše, jaké bude počasí!

Kamkoli se dnes podíváte, vidíte člověka s telefonem v ruce. Je pro nás nepostradatelným pomocníkem v našem životě, díky němu je život o dost jednodušší. Existuje celá řada užitečných aplikací, ovšem dnes se podíváme na nejlepší aplikace pro předpověď počasí.

Weather Timeline – Forecast

Podle mnohých se jedná o nejlepší aplikace v dané kategorii. Jeho uživatelé především ocení pěkný, a hlavně přehledný vzhled rozhraní, kde je již při otevření aplikace vidět všechno potřebné. Dalším důvodem, proč je aplikace tak oblíbená je velké množství widgetů, které si můžete libovolně upravit nebo zkombinovat dle vlastní potřeby.

stahování (2)

Jistě také oceníte široké možnosti nastavení výstrah. Všechna data jsou prezentována velmi přehledně – od předpovědi na pár hodin až po celý týden. Velkou technickou finesou oproti konkurenci je takzvaný stroj času, díky kterému se můžete podívat na teoretickou předpověď v dohledu pár let dopředu.

Meteor (Weather) >> Meteoradar

Druhá nejlepší aplikace pochází z České republiky, jedná se tak již o zavedenou stálici na poli aplikací pro předpověď počasí. Nevýhodou pro některé z nás může být, že se zde zobrazuje pouze oblast naší republiky a pouze malý výřez okolí. Je však ideální volbou pro zjištění, zda bude pršet či nikoliv.

obr4ca1854901ce3.800

Aplikace dokáže velmi dobře stanovit, kdy pršet začne a díky radaru dokážete jednoduše předpovědět, jestli déšť potrvá dlouho. Aplikace bere údaje přímo od Českého hydrometeorologického ústavu, takže se na ni opravdu můžete spolehnout.

Google počasí

Google nabízí určité karty o počasí, které ovšem poskytují pouze omezené informace. I ty však některým uživatelům stačí, a tím pádem je tato aplikace také velmi oblíbená. Nabízí jednoduchou předpověď na čtyři dny dopředu – data přebírá od serveru Weather.com.

Screenshot_85-526x313x

Po zadání dotazu na počasí se ovšem objeví o něco přehlednější údaje v podobě hodinové předpovědi na dalších 12 hodin, nejvyšší a nejnižší teploty na daný den a další užitečné věci. Pokud vás zajímá počasí na dalších deset dní, může zde tato aplikace také velmi dobře posloužit. Grafické rozhraní je dobře uživatelsky řešené a rozhodně je elegantní.

Meteor (Počasí) >> Aladin

Tato aplikace pochází od stejných vývojářů jako již zmiňovaný Meteoradar. Aplikace je ovšem určitě známější, nicméně v hodnocení je na tom o něco hůře. Jedná se o specializovanou appku, která nabízí velmi detailní informace o předpovědi počasí. Hodí se tak pro někoho, kdo potřebuje podrobná data.

aladin-počasí

Pro běžné každodenní užívání je možná až příliš složitá. Jedná se také o oficiální aplikaci Českého hydrometeorologického ústavu, tudíž je také velmi přesná. Nespornou výhodou je její aktuálnost. Pokaždé když ji otevřete, můžete si být stoprocentně jistí, že data jsou opravdu aktuální. Tím pádem vás nepřekvapí žádný nečekaný déšť při letním koupání.

Ať už si vyberete jakoukoli aplikaci na předpověď počasí, jedná se o velmi užitečné věci. Pokud máte tu možnost, určitě je využívejte a nenechte se počasím zaskočit!

https://www.svetandroida.cz/predpoved-pocasi-svetandroida-doporucuje/

 

Komentáře

Nahoru