Tisková zpráva: Zjednodušení tvorby online databází s rozhraním AlfaDB.com

Potřebujete databázi pro vedení informací o zákaznících, evidencí či jen sdílet pár tabulek? Jestliže ano, nyní budete mít jejich tvorbu výrazně zjednodušenou. Společnost Schindler Systems tento týden představila uživatelem definovatelný online databázový systém AlfaDB.com, s jehož pomocí lze vytvářet databáze podle Vašich představ bez znalostí programovacích jazyků.

Nový systém AlfaDB.com například umožňuje vytvářet CRM databáze pro vedení informací o zákaznících, evidence majetku nebo správu projektů. Součástí jsou pokročilá nastavení práv pro jednotlivé tabulky i sloupce včetně automatické kontroly vstupních dat.

„Pověřený zaměstnanec například může pracovat s tabulkou zaměstnanců, aniž by viděl jejich rodná čísla nebo výši mzdy, která jsou přístupná pro účetní a majitele firmy.

Stejně tak snadno dohledáte, kdo v tabulkách provedl konkrétní změny“, uvádí Jiří Schindler, majitel Schindler Systems.

AlfaDB.com umožňuje práci s daty více uživatelům současně. Systém AlfaDB.com tak představuje pokročilý systém, který výrazně zjednodušuje tvorbu online databází.

Více informací naleznete na https://www.alfadb.com/

Kontakt:

Schindler Systems s.r.o.

tel.: +420 299 147 100

e-mail: schindler@schindler-sys.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru