Dnes vyšlo 15 článků

Život miliardáře: Jak vypadá nádherná přítelkyně miliardáře Bilzeriana?

Život miliardáře: Jak vypadá nádherná přítelkyně miliardáře Bilzeriana?

Kdo by si nepřál úžasný život jako má miliardář Dan Bilzerian? Kolem sebe má denně luxusní auta, chlast, děvky, apod. Avšak i přes toto všechno se u něj nalezne vždy po boku sympatická brunetka. Co je zač? Jeho přítelkyně, která má výhradní právo zůstávat ve vile i potom, co všechny děvky utečou.

Možná si ještě pamatujete na ženského idola a milionáře Dana Bilzeriana, o kterém jsme nedávno psali, že se stal takovým samotným vzorem většiny mužů naší planety. Proč? Jednoduše, lehce získal obrovskou hromadu peněz, které nyní utrácí za gambling, zbraně, luxusní káry, luxusních chlast… Tento muž také nechává lidem nahlížet do svého soukromí prostřednictvím jeho Instagramu, takže se dá s jistotou říci, že lidé o něm vědí téměř vše.

Screenshot_18

Děvky hází ze střechy

Abychom vše dali na správnou míru, Dan je takový mohutný bradatý playboy, který má slabost pro ženy. Dan je mužem, pro kterého jsou prostitutky spotřebním materiálem (něco jako denní káva) a pornoherečky raději vyhazuje ze střechy.

Avšak jeho fanoušci si intenzivně začali všímat brunetky na jeho fotografiích. Často se objevuje po Danově boku, doprovází ho na různých cestách, stará se o jeho populární tvar vousů, darovala mu i kočičku Smushball (pokud chcete obrázky téhle kočky, zde máte Instagram) a také, což je mimochodem nejpodstatnější, že zůstává ve vile i po večerce, kdy Dan vyhazuje všechny děvky přes plot.

Screenshot_19

 Má pro ni slabost

Jeho krasavicí po boku je Andreea Bolbea (jenom dodám, aby nedošlo k omylům, vážně se jmenuje Andreea s dvěma “e”) a zřejmě není náhoda, že si Dan vybral právě ji. Nyní vás budu ještě v vyvést z jednoho omylu. Na první pohled byste možná řekli, že i Andreea je jedna z jeho VIP děvek. Bohužel, ona se ve světě neztratí, neboť již nyní je viceprezidentkou softwarové společnosti Double Beam, specializující se na integraci platebních možností díky mobilním zařízením. 

Jak tedy vypadá ta jeho krasavice? Můžete jen závidět (nebo slintat)

Screenshot_17 Screenshot_15 Screenshot_14 Screenshot_13 Screenshot_12 Screenshot_11 Screenshot_10 Screenshot_9 Screenshot_8 Screenshot_7 Screenshot_6 Screenshot_5 Screenshot_4 Screenshot_3 Screenshot_20 Screenshot_18

 

Zdroj: refresher, Instagram

Komentáře

Nahoru