Dnes vyšlo 15 článků

Živé Barbie jsou hitem internetu

Když koukáte na jejich fotky, domníváte se, že jsou to panenky Barbie na hraní. Že je to prostě jen nějaká propagační fotka hračky. Jenže není. Ony skutečně existují. Mají míry i výraz panenky a dokonce se tak oblékají. Je to prostě jejich životní styl.

Ani si netroufneme odhadovat, kolik času úpravou svého zevnějšku denně stráví. Některým se to daří lépe, některým hůře, přesvědčivě ale vypadají všechny. Pojďme se podívat na dvě panenky Barbie, které v posledních letech šokovaly na internetu.

Lolita Richi

lolita richi

Lolita šokovala svět zhruba v polovině loňského roku, kdy se zprávy o ní začaly po internetu šířit. Je jí teprve šestnáct, pochází z ukrajinského Kyjevu, prý nikdy nebyla na žádné plastické operaci a nedrží žádné diety. S jejím vosím pasem a obřím poprsím (velikost F) se tomu ovšem velmi těžko věří.

„Začala jsem se takhle oblékat, protože chci vypadat dokonale. Myslím si, že by se všechny ženy měly dobře udržovat. Chci být sama sobě inspirací,“ popsala Lolita.

Vybudovat si image Barbie jí trvalo zhruba rok. Velká prsa jsou přírodní, i když občas nosí pushupky, aby je ještě vylepšila. Začala ale nosit kontaktní čočky, pořádně se malovat a od mamky herečky si půjčuje paruky.

Valeria Lukyanová

valeria_lukyanova

Je to asi věc vkusu, ale Valeria se nám zdá hezčí než Lolita. Její míry jsou rovněž obdivuhodné. Je jí 28 let, váží 42 kg a pochází z Ruska.

Na rozdíl od Lolity má za sebou spoustu kosmetických úprav. Podstoupila například vyřezání spodních párů žeber, aby měla hezčí pas, plastiky obličeje, liposukci a spoustu dalšího. Ani vlasy nejsou pravé, make-up zabere dvě až tři hodiny.

Zřejmě jí to za to ale stojí. Stala se totiž známou osobností, fotí pro světové magazíny a stala se úspěšnou bloggerkou.

Co mají společného?

Dokonalé míry

Lolita sice tvrdí, že na žádných plastických operacích nebyla, ale Valeria to zezačátku tvrdila taky a nebyla to pravda. Minimálně liposukce je nutná, protože opravdu málokdo z nás je tak štíhlý, aby žádnou nepotřeboval. A co si budeme povídat… Extrémně štíhlé slečny jsou zase většinou obdařeny menším poprsím. Něco se vylepšovat musí v každém případě.

Hebkou pleť

Akné? Žádné nemají. Možná používají tuny make-upu, možná mají nějaký jiný trik. Existují totiž účinné metody, jak se akné zbavit, jenže u nás se často nepoužívají. Zlomem by mohl být přístroj Face-up, který dokonce vyrábí v Česku. Jeho princip vymysleli vědci z VUT spolu s lékaři z Karlovy univerzity v Plzni. Stačí ho používat 10 minut denně, což je minimum času proti tomu, co živé Barbie věnují make-upu.

Krásné vlasy

Lolita to řeší parukami, Valeria umělými vlasy. Však se koukněte, jak je má dlouhé a rovné. I kdyby měla svoje, musela by je minimálně žehlit a to by jim jistojistě nesvědčilo. Udržovat dlouhé vlasy je náročné a není se čemu divit, že se holky snaží dobu, kterou musí věnovat svému zevnějšku, aspoň trošku zkrátit.

Která je populárnější?

Čísla mluví jasně:

Lolita Richi Valeria Lukyanová
Google: 5 260 000 výsledků 657 000 výsledků
Facebook: 38 812 fanoušků 5 240 fanoušků
Twitter:  94 followerů
(účet ale nevypadá jako pravý, přestože je to u něj uvedeno)
347 followerů
Instagram:  nemá 143 000 followerů

A která se víc líbí vám?

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru