Získejte zdarma 15GB na OneDrive

Získejte zdarma 15GB na OneDrive

Apple minulý týden vydal iOS8, jenže mnoho vlastníků iPhonu a iPadu narazilo na problém s volným prostorem nutným pro instalaci nejnovějšího operačního systému. Microsoft ovšem nezahálel a hned vymyslel, jak toho využít. Nabízí možnost, jak zvýšit svůj úložný prostor na OneDrive o 15GB. A nejen pro majitele iOS! Jde to i pro vlastníky Androidu a Windows Phonu.

„Slyšeli jsme o volném místě na iPhonech a chtěli jsme vám ho poskytnout více,“ vysvětluje programový manažer OneDrive Douglas Pearce. „Myslíme si, že při nastavování vašeho iPhonu 6 nebo upgradu na iOS8 to oceníte.“

Jediné, co musíte udělat, je zaregistrovat se na OneDrive (pokud jste tak již neučinili), nainstalovat si mobilní aplikaci a aktivovat si funkci automatického zálohování fotografií z mobilu. Při registraci získáte 15 GB prostoru a nastavením zálohování dalších 15GB, takže celkem budete mít vlastně 30GB. Nabídka ovšem platí i pro ty, kteří aplikaci již používají. Těm bude úložný prostor prostě navýšen o 15 GB.

Pokud máte zájem, tak hurá do toho. Máte čas do konce září.

Zdroj: Blog OneDrive

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru