Získejte nový vztah do 1 minuty!

Máte problém se seznamováním? Nevíte kde potkat své budoucí protějšky? V tomto případě určitě nepohrdnete nad aplikací Pinkilin, která vám pomůže se seznámením ve vašem blízkém okolí. A co víc, aplikace navíc umožňuje vytvoření milostné databáze partnerů na časové ose.

A právě za touto aplikací stojí dva čerství absolventi práv Michael Živěla a Daniel Habarta z Brna.

Aplikace Pinkilin vyhledá uživatele ve vaší bezprostřední blízkosti

Aplikace Pinkilin vám díky GPS signálu vyhledá uživatele, kteří se nachází ve vaší bezprostřední blízkosti. Pokud se vám bude protějšek líbit, pošlete mu pozvánku. Pozvánka vyprší po 100 minutách a vy se tak brzy dozvíte, zda u toho druhého máte či nemáte šanci.

„Nechci čekat týden, měsíc, rok, než mě aplikace seznámí. Stojím na baru dnes večer, chci se seznámit hned a bez toho, abych běhal po tanečním parketu a zval holky na panáka,” vysvětluje Michael.

Snímek-obrazovky-2015-12-11-v-0.34.38-1024x640

Funkce milostná databáze není taky k zahození. Tato funkce vám umožní uložit si fotografie a kontakty na své bývalé protějšky, takže se budete moci kdykoliv pochlubit svým přátelům.

„Někdy se stane, že jste s kamarády na pivu a chcete se pochlubit současnou přítelkyní nebo ukázat, jak vypadala ta bývalá. Už nemusíte používat Facebook a trávit minuty hledáním pěkných profilových fotek,” říká Michael.

Tato aplikace už bude brzy dostupná v App Store a Google Play, takže se máte na co těšit.

Snímek-obrazovky-2015-12-11-v-0.35.06-1024x640

Zdroj: Startitup

Komentáře

Nahoru