Tisková zpráva: Žilní poradna poradí, jak na žilní onemocnění dolních končetin

Webový projekt Žilní poradna úspěšně funguje již 7 let. Na internetových stránkách https://www.zilniporadna.cz naleznete odpovědi na své otázky týkající se žilní problematiky. Cílem tohoto projektu je poskytovat veřejnosti (pacientům) informace v oblasti jak prevence, tak léčby žilního onemocnění dolních končetin. Na nejrůznějších internetových stránkách lze dnes nalézt také mnoho zavádějících údajů. Naší snahou proto je na webu https://www.zilniporadna.cz soustředit pravdivé informace, na které by se pacienti mohli s důvěrou obracet a které by tak pomohly zvýšit jejich edukaci v dané oblasti.

Na uvedené internetové stránce naleznete témata, která jsou úzce spjata s žilní nedostatečností. Patří k nim: žilní trombóza, zánět žil, křečové žíly, lymfatické otoky, bércové vředy a nehojící se rány, oteklé a bolavé nohy (chronické žilní onemocnění), hemoroidy, léčba ran. Odbornost obsahu garantují lékaři, specialisté na konkrétní onemocnění žilního systému.

Velmi důležitou a vyhledávanou součást internetových stránek https://www.zilniporadna.cz tvoří sekce Zeptejte se odborníka, ve které mají čtenářky a čtenáři možnost požádat o radu některého ze specializovaných lékařů, kteří s projektem Žilní poradna spolupracují. Mohou k tomu využít formulář umístěný za tímto účelem přímo na stránkách https://www.zilniporadna.cz a spolehnout se, že jejich dotazu se bude věnovat příslušný odborník, čímž je zaručena vysoce fundovaná odpověď. Navíc zde návštěvníci a potenciální pacienti najdou odkazy na nejbližší specializovaná žilní pracoviště v okolí jejich bydliště.

V krátkém dotazníku si čtenáři mohou sami vyhodnotit, jak vysoké mají riziko onemocnění chronickým žilním onemocněním a třeba i vyhrát zajímavou cenu za účast ve kvízu, kde na otázky najdou odpověď na stránkách Žilní poradny.

Internetovou žilní poradnu v současnosti podporuje několik sponzorů a jejím generálním partnerem je společnost Servier, zaujímající vedoucí postavení v oblasti flebologie (nauky o žilách).

KONTAKT:

We Make Media, s. r. o.

E-mail: t.cuceova@wemakemedia.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru