Ženich ji opustil u oltáře, odjela do Thajska, vydává knihu a žije pohádkový život

Romantický film s nádechem dramatu. Nevěsta stojí u oltáře, ale zbabělý ženich se rozhodl celý vztah hodit za hlavu. Občas se špatné scénáře stávají skutečností, o čemž by mohla vykládat třicetiletá žena z anglického Liverpoolu. Katy Colins zažila opuštění před oltářem na vlastní kůži. Dokázala nešťastnou událost proměnit v pohádkový život.

Samozřejmě, potřebovala chvíli na vzpamatování se. Jednoho dne si řekla, že nemůže trpět do konce života. Svému životu dala druhou šanci a za vzpomínkami udělala tlustou čáru. Sbalila si věci a s batohem na zádech vyrazila do země vzdálené, do Thajska. A odchod se stal pravděpodobně nejlepším rozhodnutím v jejím životě.

01

Katy Colins vyrazila do Thajska.

Katy si zarezervovala pouze jednosměrnou letenku, neboť netušila datum svého návratu. Výlet do asijské země se jí skutečně vydařil. Nejenže procestovala Thajsko křížem krážem, ale navštívila také Nepál a Indii. Na cestách si splnila celoživotní sen a stala se spisovatelkou. Nejprve zveřejňovala své zážitky na svém blogu, který byl určený především blízkým. Zanedlouho se mezi návštěvníky blogu objevili také cizí lidé, kteří ji inspirovali k vydání dobrodružné knihy.

02

Cestování jí pomohlo zapomenout na zrušenou svatbu.

Jakmile se vrátila z Thajska, v Anglii se dlouho neohřála. Její kroky směřovaly do Jižní Ameriky. Nakonec se usadila ve Francii, kde učila angličtinu. A současně napsala knihu, která nebyla klasickým cestopisem. Katy zapojila svou fantazii a vydala romantický cestopisný příběh slečny poznávající svět. Knihu nazvala The Lonely Hearts Travel Club.

kniha

Vydala knihu The Lonely Hearts Travel Club.

A jak dnes vzpomíná na den svatby? S úsměvem. A sama říká, že zrušení svatby bylo to nejlepší, co ji mohlo potkat. Její příběh je názornou ukázkou, že vše zlé je pro něco dobré.

Zdroj / Foto: Liverpool Echo

Komentáře

Nahoru