Dnes vyšlo 1 článků

Žena při sexu použila náramek FitBit a výsledný graf zveřejnila na internetu

Sportovkyně se rozhodla netradičně vyzkoušet novou hračku zvanou FitBit. Fitness náramek má sloužit především ke sportu. Nicméně, žena se rozhodla použít ho při sexu. Svůj výkon zveřejnila na Reddit, kde působí jako editorka. Jednotlivé křivky grafu okomentovala tím, co se v daném okamžiku dělo. Aktivita trvala 8 minut a 59 sekund, což jí ostatní uživatelé kritizovali.

Pod příspěvkem se okamžitě objevily zvláštní komentáře. Nejprve hrozilo smazání jejího příspěvku, neboť neobsahoval přesné zdroje měření. Žena dlouho neotálela a ihned doplnila informace, že testovacím vzorem je jedna osoba (žena) a zdrojem je zařízení měření tělesné aktivity, FitBit Charge HR.

„Začala jsem měřit po předehře, takže dvacet minut před sexuálním stykem není zaznamenaných,“ vysvětlila žena na otázku, jak se jí podařilo dospět orgasmu po šesti minutách.

GfRpoZb

Graf její sexuální aktivity

„Nemůžu se dočkat, až to zkusím. Za prvé, budu potřebovat FitBit. Potom dobrovolníka,“ uvedla jedna z čtenářek, které se této nápad pravděpodobně líbil.

Dále se účastníci diskuze vyptávali na délku orgasmu a zpochybňovali délku sexuálního styku. Žena však odmítala obhajovat své intimní věci. Nicméně, výsledkem jsou zajímavé údaje.

„Věděla jsem, že všechny připomínky se budou týkat času. Nikdy si nebudete ale užívat sex s takovou mentalitou,“ oponovala žena na reakce týkající se krátké doby sexuálního styku.

A když už jsme narazili na využití náramků v sexuálních aktivitách, musíme připomenout náramek od porno portálu PornHub. Portál přišel s unikátním nápadem – sbírat energii generovanou uživateli při masturbování. Čtete správně, náramek produkuje elektrickou energii prostřednictvím pro muže notoricky známého pohybu rukou nahoru a dolů. Energie se potom uskladní ve vestavěné baterii a může se prostřednictvím ní dobíjet energie chytrých telefonů či notebooků.

Zdroj / Foto: Cosmopolitan

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru