Žena kreslí pomocí aplikace Nike+. S láskou maluje penisy

Dneska je strašně v módě běhat s nějakou aplikací, která vám monitoruje, kolik jste toho uběhli, za jaký čas a kolik jste spálili kalorií. Protože žijeme v době sociálních sítí, samozřejmě své výsledky můžete všude možně sdílet nebo se trumfovat se svými kamarády. Jenže najdou se i takoví, kteří podobné aplikace využívají k důmyslnějším úkonům.

Jedna šikovná běžkyně ze San Francisca používá svou aplikaci Nike+ k tomu, aby pomocí trasy, kudy běží, kreslila. Skoro nikoho nezajímá, že kreslí i psy, tanečníky a mimozemšťany. Proslavila se hlavně svými naběhanými obrázky penisů.

nikeplus

nikeplus2

Claire Wyckoff prostě zřejmě vidí obyčejné běhání jako příliš nudnou zábavu. A tak si vymyslela způsob, jak si ho zpříjemnit. Musí to ale být hodně náročné. Představte si, že vám třeba v cestě stojí plot a vy zrovna nutně potřebujete udělat čáru rovně!

nikeplus3

nikeplus4

nikeplus5

nikeplus6

Pokud chcete sledovat více z Claiřiny práce, koukněte na její instagram @clairewyck.

Zdroje: The Guardian, Jezebel

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru