Dnes vyšlo 1 článků

Žena dala na Instagram fotku s osmitýdenní dcerou. Její fanoušci si všimli, že má infekci

Uživatelé na Instagramu sdílí fotky z běžných situací života. Dokonce by se dalo říct, že fanoušci na sociální síti jsou jakousi druhou rodinou. Bývalá televizní hvězda Zoe Hendrix na Instagramu zveřejnila fotku, na které odpočívá s osmitýdenní dcerou. Zoe si myslela, že dostala chřipku, ale fanoušci ji upozornili na to, že to chřipka nebude.  

Zoe si myslela, že dostala chřipku, ale fanoušci na Instagramu ji upozornili na to, že to může být něco vážnějšího.

„Nejsem na Bali, jsem v posteli s teplotou 39, bolestí v krku a břicha a osmitýdenní dcerou. Obdivuji vás maminky/tatínci s chronickými a vážnými onemocněními, kteří vstáváte každý den, potlačujete svou bolest a staráte se o své děti,“ napsala Zoe k fotce na Instagramu.

zoe01

Zdroj: Instagram

Jedna z fanynek upozornila Zoe, že tyto příznaky mohou být spojené s mastitidou. To je infekce prsní tkáně, která se může objevit u kojících matek během prvních šesti až dvanácti týdnů po porodu. Uživatelka ví, o čem mluví, protože sama mastitidou trpěla po porodu.

Zoe na popud tohoto komentáře zašla k lékaři, aby se ujistila, zda má či nemá mastitidu. Skutečně ji měla, ale naštěstí ji zachytila včas, a tak nedošlo k rozvoji abscesů a dalších komplikací.

„Děkuji všem, kteří mě sledují a kteří mě informovali o mastitidě u mého posledního příspěvku (když jsem si myslela, že je to jen chřipka). Dostala jsem antibiotika, ulevilo se mi od bolesti a moje úžasná matka mi pomáhala starat se o Harper. Začínám se znovu cítit jako člověk. Předtím jsem se cítila, jako by mě srazil kamion,“ vyjádřila Zoe poděkování.

zoe02

Zdroj: Instagram

Zdroj: Diply

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru