Dnes vyšlo 15 článků

Zemřela instagramová babička Betty ve věku 80 let

Zemřela instagramová babička Betty ve věku 80 let

Instagram utropěl velkou ztrátu. Umřela totiž instagramová celebrita Betty Jo Simpsnová, kterou proslavil její humor. Byla to žena, která byla smířená se svým osudem a snažila se života užívat dokud to šlo. Avšak před nedávnem (ve věku 80 let) zemřela na následky rakoviny plic. 

“Milovat každého a být ke každému laskavý,” – tak začíná oblíbená webová stránka instagramové hvězdy Betty Jo Simpsnové. Klidně jí můžeme říkat instagramová babička, neboť byla velice populární osobou v těchto vodách. Sledovalo ji takřka 700 tisíc lidí, které bavili její odvázané a leckdy i vtipné fotky. Bohužel, více fotografií již nebude, neboť před nedávnem ve věku 80 let podlehla na smrtelnou nemoc. Na rakovinu plic.

Celá tato aféra dokazuje, že starší lidi mají stále spoustu elánu a můžeme od nich ještě čekat velké věci! Tato velice inspirující dáma, která se sama nazývala “Bojovníkem proti rakovině” a “Křesťankou” nás bohužel navždy opustila, takže je více než místné popřát upřímnou soustrast. Instagram opět přišel o skvělou osobu, po které zůstanou pouze vzpomínky v podobě fotografií. Dá se říci, že prostřednictvím Instagramu tato starší dáma objevila svůj smysl života, a tak to má být!Komentáře

Nahoru