Zemřel pivní král z reklamy na Krušovice a na mistrovství světa v hokeji

Vladimír Černohorský, nekorunovaný pivní král účinkující v reklamě na pivo Krkonoše a na nedávné hokejové mistrovství světa, zemřel. V první polovině května se hvězdou televizních obrazovek v České republice stal právě herec Vladimír Černohorský, který se do paměti diváku vryl jako osobitý chlapík z reklamy na mistrovství světa v ledním hokeji.

Spousta lidí si zesnulého Vladimíra Černohorského vybavují jako chlapíka s kudrnatým hárem, knírem a brýlemi. I přes ne příliš líbivý vzhled se kolem něj v reklamách motaly sličné ženy.

vladimír černohorský

Pivní král Vladimír Černohorský zemřel.

„Je nám to velice líto a celé rodině vyjadřujeme upřímnou soustrast,“ vyjádřila se ke smutné zprávě deníku Aha! Jana Austová Pikardová, PR manažerka společnosti Heineken.

Údajnou příčinou smrti byl únavový syndrom, kvůli němuž herec trpěl depresemi. Ale tuto informaci zjistili pouze novináři od kamaráda Vladimíra, a proto není stoprocentní.

„Je mi to obrovsky líto a celé rodině vyjadřuji upřímnou soustrast. Respektuji soukromí rodiny a k dané záležitosti už se nebudu více vyjadřovat,“  vyjádřila se pro deník Blesk herečka Jitka Čvančarová.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru