Dnes vyšlo 1 článků

Zemřel Petr Hübel, který bojoval s agresivní formou rakoviny a léčil se u šamanů. Instagram smutní

Stále se usmívající Petr Hübel zemřel několik týdnů po oslavení svých čtyřiadvacátých narozenin. Své narozeniny oslavil 4. září, přičemž v tento den na Instagramu zveřejnil fotku, na které se vysmíval doktorům. „S alternativní léčbou a takovým přístupem se nedožiješ ani narozenin. Nevěřte doktorům. Nemá to smysl. Vše je jen na vás,“ vzkazoval tehdy Petr instagramovým fanouškům. Bohužel, včera se na Facebooku a Instagramu objevila zdrcující zpráva. Petr boj s agresivním non-hodgkinovým lymfomem prohrál.

Od samotného počátku, kdy mu byla diagnostikována rakovina, věřil, že zvítězí. Avšak jeho přítelkyně Simona včera na sociálních sítích zveřejnila smutnou zprávu.

„Věřili jsme všichni do jeho posledního vydechnutí. Byli jsme u něj a drželi ho, …ačkoliv byl pod vlivem opiátů, on moc dobře věděl, že tam jsme. A díky tomu i klidně odešel. Splnil to, co měl, věřili jsme, že tu má ještě mnohem větší úkol, ale očividně to stačilo, protože byl učitelem pro nás všechny,“ uvedla Simona.

Teď už tuplem nevím, co Vám napsat andílci naši. V první řadě bych Vám všem chtěla za Peťulku a za jeho rodinu poděkovat..byli a jste naprosto úžasní, Péťovi Vaše podpora neskutečně pomáhala. I to je jeden z důvodů, proč tu stále byl..nehledě na jeho neskutečnou sílu a chuť žít! Víte.., on byl pro mě učitelem. Učitelem, který mi ukázal, že si jde užívat život za každé situace, i když měl bolesti, pořád byl vděčný za to, že tu může prostě BÝT! Protože ten život je nádherný. Opravdu je nádherný. Teď pláču. Bolí mě srdíčko.., nás všechny bolí srdíčko, ale zároveň víme, že už je na krásném místě a hlavně už se netrápí! Už se má dobře. Věřili jsme všichni do jeho posledního vydechnutí. Byli jsme u něj a drželi ho, …ačkoliv byl pod vlivem opiátů, on moc dobře věděl, že tam jsme. A díky tomu i klidně odešel. Splnil to, co měl.., věřili jsme, že tu má ještě mnohem větší úkol, ale očividně to stačilo, protože byl učitelem pro nás všechny. Díky Tobě Peti všichni víme, že si máme života vážit, dodával jsi nám sílu a dokazoval, že jde zvládnout opravdu vše! Nepřestanu věřit na zázraky, protože Ty a já jsme (byli) jeden velký zázrak! Pro mě jsi vítěz! Miluju Tě a navždy budeš v mém srdci. V srdci Tvé maminky, tatínka, brášky Erika, babiček, dědečka, strýců, tetiček, přátel, všech, kterým jsi i jen malinko ovlivnil život. Silnější a statečnější bytosti jsem nezažila.., alespoň víme..po kom náš Peťulka byl! Děkuji za Tebe. Nikdy na Tebe nezapomeneme. Nejsilnější a nejúžasnější Muži na světě! __________________________________ PS: Až budeme vědět termín a místo "loučení" jste všichni srdečně zváni! Ať už jste Peťka znali osobně či nikoliv, blíže, či méně…je to jedno. Přijďte uctít památku našeho velkého HRDINY! ⛅ Jediná podmínka: Přijďte v BAREVNÉM až crazy oblečení! Moc miloval barvy a bylo to jeho přání, tak ať je jeho loučení plné duhy a lásky! ___________________________________ Děkujeme všem, máme Vás moc rádi! #goodbye #myhero #weloveyou #neverforgetyou 27. 9. 2017 2:39 – Ne, to sakra nemůže být pravda, doufala jsem, že se teď vzbudím a všechno bude jen zlý sen. Není. Tak moc mi budeš chybět Peti!!! Buď šťastný..a až dojdu smíření, tak budu taky

Příspěvek sdílený Simona Dočkalová (@simonadockalova),

Petr chtěl pro své uzdravení udělat maximum, a proto odjel do peruánské džungle, kde ho léčili šamani. Bohužel, ani oni nevěděli, co s ním. Sice ho léčili jedem žáby Kombo, který se vypaluje pomocí tyčinek přímo do kůže, ale nepomohlo to. Po příjezdu se rozhodl založit blog, na němž popisoval pobyt v Peru den po dni. V jednom blogovém příspěvku napsal, že ho šaman odmítl léčit, protože jeho nemoc viděl poprvé a neměl na to prostředky.

Vedle chemoterapie zkoušel různé alternativní metody, zase bez výsledku. O víkendu byl převezen do nemocnice, protože nemohl vstát ani na záchod. Včera 26. září zemřel. A jeho přítelkyně Simona všechny instagramové a facebookové fanoušky informovala, že Petr už není mezi námi.

„Až budeme vědět termín a místo „loučení“, jste všichni srdečně zváni! Ať už jste Peťka znali osobně či nikoliv, blíže, či méně… je to jedno. Přijďte uctít památku našeho velkého HRDINY! Jediná podmínka: Přijďte v BAREVNÉM až crazy oblečení. Moc miloval barvy a bylo to jeho přání, tak ať je jeho loučení plné duhy a lásky,“ dodala závěrem Simona.

Zdroj: Instagram

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru