ZemanovyPlky.cz – povolební pobavení pro každého voliče

ZemanovyPlky.cz – povolební pobavení pro každého voliče

Pokud na vás ta povolební atmosféra padá a chcete si trochu oddychnout, neexistuje snad nic lepšího než web ZemanovyPlky.cz. Nezáleží na tom, koho jste volili, tato stránka dokáže pobavit i běžného voliče Miloše Zemana.

Její princip je jednoduchý – v horním políčku vyberete správná slova, kliknete na šipku pro spuštění a posloucháte, co jste poskládali. Může to být skutečně cokoliv – čistá pravda, váš názor nebo absolutní nesmysl. Musíte si ale vystačit se slovy v Zemanově slovníku. Jestliže nevíte, co poskládat, nezoufejte. Stačí kliknout na věrného poradce Miroslava Šloufa vlevo dole a on vám napoví.

Ach, Miloš Zeman, ten známý bonmotér, čtverák a kandidát. Co už toho navykládal… Svého času se zmínil snad o každém, na koho se pamatoval. Slíbil, že už se nevrátí a pak se několikrát vrátil. A přece jen, nemáte ten pocit, že toho ještě hodně neřekl? Třeba pravdu? Mohl by konečně vysvětlit některou ze svých afér. Nebo se přiznat. Anebo, když už říkat nesmysly, tak pořádné.

Dejme mu tuhle možnost alespoň virtuálně. 
Ať konečně řekne, co chceme slyšet. Ať už je to cokoliv.

Tady jsou některé z nejpovedenějších kombinací:

Začnu zametat stopy

Doživotní nucené práce

Tunelovat jelítka a jitrnice

Slivovice má smysl

Další užitečnou funkcí této stránky je, že můžete svůj povedený výtvor jednoduše okamžitě sdílet na Facebook pomocí tlačítka vedle šipky pro přehrání.

Aktivní mladý student se zálibou v informačních technologiích, operačních systémech, mobilních zařízeních, programování a psaní. Velký fanoušek mobilního operačního systému Android a šťastný majitel několika Androidích zařízení.

Komentáře

Nahoru