Zemana na toaletním papíře koupíte v akci za 49 Kč

V současné době jsou velice diskutovaným tématem vánoční dárky. Internetové obchody se snaží nalákat klienty na originální a často humorné předměty. Můžeme říct, že na plné čáře vítězí internetový server Bestdarky.cz, který v kolekci vánočních dárků představil toaletní papír s natisknutou podobiznou našeho prezidenta Zemana.

„Vyjádřete konečně svůj nejniternější názor,“ láká prodejce na toaletní papír se Zemanem.  

Toaletni-papir-milos-zeman1

Toaleťák Miloš

Někomu se může zdát toaletní papír s otisknutým českým prezidentem jako vrchol nevkusu. Nicméně internetový prodejce dárků zaznamenal po tomto produktu velkou poptávku. Toaletní papír končí pravděpodobně v košících odpůrců Miloše Zemana. Role potištěného toaletního papíru vystupuje pod názvem Toaleťák Miloš a prodejce zlevnil tento produkt ze 179 Kč na pouhých 49 Kč.

„Česká Pošta stahuje z prodeje sérii známek s Milošem Zemanem. Lidé totiž nevědí, na kterou stranu mají plivat,“ zní jeden z výroků na toaletním papíru s Milošem Zemanem.

Miloš Zeman nemusí zoufat. Není prvním politikem, který byl natištěný na toaletní papír. V roce 2012 se v prodeji řetězce Levné knihy objevil toaletní papír s podobiznou Miroslava Kalouska.

„Jsem drsný politik, ale hebký na omak,“ zněl výrok na toaletním papíru s Miroslavem Kalouskem.

Zdroj / Foto: Bestdarky.cz

Komentáře

Nahoru