Že by první projevy aktualizace algoritmu Google Penguin 4?

Počátkem prosince loňského roku jsme vás informovali o tom, že společnost Google vydá aktualizaci algoritmu Penguin 4 až s příchodem nového roku. Internetový gigant své sliby plní a pravděpodobně se objevily první změny spojené s novou verzí tučňákového algoritmu.

Ačkoliv společnost Google doposud nepotvrdila, zda se jedná o změnu související s algoritmem Google Penguin 4, objevily se první změny ve vyhledávání. Bohužel, zatím pouze v americké verzi vyhledávače (Google.com, jazyk angličtina). Po zadání vyhledávacího dotazu „linkg building“ se zobrazí text o délce 303 znaků včetně mezer, ale není přesně známá délkam jakou Google povolil (jak můžete vidět na obrázku níže). Situaci budeme nadále sledovat a budeme vás informovat o nových změnách.

linkbuilding

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru