Ze 130 přepravných palet postavil krásnou kancelář

Rekonstrukce kanceláře nemusí být nákladnou záležitostí, což potvrzuje také japonský ateliér HIROKI TOMINAGA – ATELIER. Video produkční společnost zaúkolovala japonský ateliér, aby navrhl dočasné kancelářské prostory v základech nepoužívané budovy v Tokiu. Cílem bylo vytvořit flexibilní místo, které bude splňovat všechny nároky. K řešení dočasných kancelářských prostor byly použity přepravní palety.

K realizaci kancelářských prostor bylo použito celkem 130 palet různé kvality. Levnější varianty byly použité na strop, středně drahé na stěny a pracovní stoly a z nejdražších palet byla vytvořená podlaha.

Tokyo-Pallet-Office-by-Hiroki-Tominaga-Atelier-2

Kancelářské prostory vypadají útulně.

Na první pohled by se mohlo zdát, že renovace vyšla na tisíce dolarů. Naštěstí, designéři nevyužívali služeb tesařů a zvolený materiál není nejdražší. Realizace dočasných kancelářských prostor vyšla na necelých 2 300 dolarů (cca 58 000 Kč). Nespornou výhodou je, že klient může kancelář kdykoliv sbalit a přesunout se jinam.

001-min

A takto vypadá kancelář zvenku.

Zdroj / Foto: Inhabitat

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru