Zbavte se pohledávek bez soudu

Dluží vám zákazníci peníze? Jistě to nepředstavuje problém jen pro vás. Pokud jde o vyšší částku, trpí kvůli tomu celá rodina a zaměstnanci. Nevyřízené pohledávky jsou prostě nepříjemností, která vám zbytečně leží v hlavě. Nechte třetí společnost, ať je vyřeší za vás.

Může se stát, že váš dlužník o svém závazku vůči vám ani neví. To se děje především v případech, kdy se daný člověk začíná topit v dluzích a už si nepamatuje, kde mu co ještě visí. Někdy pak postačí, když je dlužník důrazně informován a je mu pěkně vysvětleno, co všechno se může stát, když svůj závazek neuhradí.

Agentura Česká inkasní to vyřeší za vás

Přesně takovým postupem se ubírá Agentura Česká inkasní, která má s vymáháním pohledávek značné zkušenosti. Na českém trhu působí od roku 2008 a zaměřuje se právě na mimosoudní vymáhání pohledávek. S dlužníky se pokouší vždycky nějak domluvit.

Po důkladném vysvětlení možných následků se často stává, že dlužník peníze raději někde sežene. Když je nemá hned, domluví se ochotně na splátkovém kalendáři. Celou dobu jedná s dlužníkem Agentura Česká inkasní, která ovšem funguje pouze jako prostředník a přednáší podmínky domluvené s věřitelem.

Jaké to pro vás má výhody?

Okamžitě se zbavíte svých starostí, budete mít jistotu, že své peníze dostanete. Agentura Česká inkasní už se o to prostě postará. Jak? To je její věc a vy si z toho nemusíte dělat těžkou hlavu. Agentura používá speciální databáze a nástroje pro vyhledání kontaktů na dlužníky, e-mailové zprávy, SMS zprávy, písemné upomínky, telefonické hovory z moderního call centra a další pomůcky, které zajistí, že své peníze dostanete. Bez nutnosti obracet se na soud, což je lepší pro obě strany. Dlužník bude také rád, že mu ušetříte výdaje za soudní jednání.

Chcete vědět více? Podívejte se na aczi.cz a nechte si pomoct od společnosti s dobrým renomé.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru