Zázrak na letišti: Cestující dostali to, co si přáli

Nevěříte na zázraky? Tak se alespoň na chvíli přemluvte a podívejte se, že lidé mohou dosáhnout toho, co si tajně přejí! Důkazem budiž letiště v Calgary, kde byli cestující obdarováni dárky, které si přáli. Vánoce zkrátka umí zázraky a Santa Claus to někdy zvládá i před nimi… Po prohlédnutí videa je nad slunce jasné, že zázrak se skutečně stal. Nešlo sice o zázrak, jenž by nebyl vysvětlitelný lidským rozumem, ale i tak dojal cestující až k pláči.

Za vším hledejte reklamu

O tom, že marketing hýbe světem, není třeba nijak polemizovat. Celou akci měl v režii kanadský letecky dopravce West Jet. Do odletových hal v Torontu a Hamiltonu nainstalovali velké obrazovky, na nichž se Santa Claus ptal cestujících, jaké dárky by si přáli na Vánoce. Ti neváhali a svěřovali se. O tom, že by se mohla jejich přání vyplnit, neměli ani potuchy.

Rychlá vánoční akce

Když se cestující z obou zmiňovaných destinací vydali na cestu do Calgary, nastoupili pracovníci West Jet a 150 dobrovolníků, kteří koupili a zabalili dárky, jež si cestující přáli. Každou krabici navíc označili jménem majitele a štítkem, že se jedná dárek od Santa Clause.
Santa Claus a kameraObrovské překvapení po příletu

Když cestující dorazili na letiště v Calgary, začaly dárky pomalu sjíždět po zavazadlové ploše dolů. Jak mladí, tak i staří lidé nejprve nevěřili svým vlastním očím, nicméně po zjištění, že jim dárky skutečně patří, přišly na řadu i slzy. Mezi dárky nechyběly ani skutečně drahé věci typu velké ploché televizní obrazovky anebo nejmodernějších androidích telefonů, ale mnozí byli obdarování i zcela obyčejnými tradičními dary. Možná si v duchu někteří pánové i vyčítali, že součástí jejich přání byla pouze šála či ponožky.

Poutavá reklama se vším všudy

Mluvčí společnosti West Jet prozradil, že společnost chtěla vytvořit originální reklamu se vším všudy. To se skutečně povedlo, jelikož celý klip s průběhem akce se stal doslova hitem internetu. Video dojalo lidi po celém světě. A popravdě. Která jiná reklamní kampaň to zatím dokázala?

Zdroj: https://www.santaclausvillage.info/services/other-services/joulupukki-tv/

Zkušený učitel na základní škole, který se zajímá o vše možné i nemožné. Copywriter orientující se na různou tematiku. Spoluvlastník úspěšného webu www.inzahrada.cz a majitel webů www.nasdum.eu,www.nasezahrada.com,www.filmyprokazdeho.eu a dalších. Svými texty snad nikoho neunudím a budou se líbit...

Komentáře

Nahoru