Dnes vyšlo 15 článků

Zateplení a rekonstrukce plochých střech svěřte odborníkům

Mít střechu nad hlavou. To není jen rčení, to je i praktický fakt. A pokud střechu, tak kvalitní a odborně provedenou. Takovou střechu, která něco vydrží, je odolná vůči nepříznivým povětrnostním vlivům a má zaručené a odpovídající termoizolační vlastnosti.

Pokud ale už střecha některý z těchto požadavků nesplňuje, je potřeba zajistit její opravu. A se zárukou kvality, ideálně od renomovaného specialisty ve svém oboru. Takovým je v oblasti rekonstrukcí střech stavební firma AHF Stavby s.r.o.

Proč zvolit AHF Stavby s.r.o.?

Tato firma se svojí působností soustřeďuje na výstavbu a rekonstrukci střech rodinných a bytových domů. Součástí kompletní dodávky jsou práce klempířské, pokrývačské a tesařské, včetně dodávky střešních materiálů a doplňků. Hlavní činností firmy AHF Stavby s.r.o. jsou ale rekonstrukce a opravy střech a tepelná izolace střech. Služby této společnosti můžete využít v okruhu 100 až 150 kilometrů od Prahy.

Rekonstrukce šikmých i plochých střech

Rekonstrukce a opravy střech provádí firma AHF Stavby s.r.o. jak u střech plochých, tak i šikmých. Prioritou jsou ovšem rekonstrukce plochých střech jako takových. A to včetně souvisejícího zateplení ploché střechy. S rekonstrukcí plochých střech má společnost AHF Stavby s.r.o. letité zkušenosti, proto se můžete spolehnout na opravdu kvalitní provedení rekonstrukce či opravy.

Rekonstrukce plochých střech jsou aktuální problematikou převážně v případě bytových a panelových domů, které byly vystavěny před desítkami let. Stejně tak se týkají i administrativních budov. U těchto domů a staveb dochází vlivem provozního a klimatického opotřebení k nutnosti provést dílčí nebo komplexní opravu či rekonstrukci. Také případné opravy vzniklých havárií, které se mohly na střechách v průběhu času objevit, mají svůj vliv na celkovou kvalitu a životnost střechy. I z tohoto důvodu je pak logické celkové radikální provedení rekonstrukce.

Realizace opravy

O technologii realizace opravy nebo rekonstrukce je rozhodováno individuálně. Posuzuje se stav stávající střechy před její samotnou rekonstrukcí. Na základě posudku se volí odpovídající technologie, druh izolace apod. Pro hydroizolace se pak využívají osvědčené foliové systémy nebo modifikované asfaltové pásy. Samozřejmostí nabízených služeb společnosti AHF Stavby s.r.o. je i poradenství, zpracování kalkulace, rozpočtu a posudků. Pro složitější střechy firma zpracovává i příslušný projekt. Jedině správně navržené a provedené detaily zaručí dlouhou životnost celého systému.

Co AHF Stavby s.r.o. nabízí?

V případě zájmu o opravu nebo rekonstrukci vaší střechy vám firma AHF Stavby s.r.o. zajistí následující servis:

  • realizaci opravy a rekonstrukce plochých střech až do vzdálenosti 100 až 150 km od Prahy,
  • provedení prohlídky ploché střechy,
  • bezplatné zpracování cenové nabídky,
  • pomoc při řešení detailů na stavbě a technické poradenství,
  • realizaci díla vlastními proškolenými zaměstnanci,
  • záruční a pozáruční servis,
  • údržbu objektů.

Chcete-li mít jistotu, že vaši střechu svěříte do rukou opravdových profesionálů, pak se můžete s klidným srdcem obrátit na společnost AHF Stavby s.r.o.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru