Zatahejte pejska za jazyk v roztomilé hře pro Android!

Přemýšleli jste někdy, jaké to je zatahat pejska za jazyk? Nebo nejste filozoficky založeni, a chcete se zkrátka jen odreagovat při noční směně, nudné hodině ve škole nebo nekonečné cestě autobusem či vlakem? Hledají vaše prsty zkrátka něco, čím by se zabavily? Pokud máte navíc rádi roztomilá zvířátka a vlastníte telefon s Androidem, je pro Vás nová hra Grab and Drag jako stvořená!

Princip hry je jednoduchý: Zatáhněte prstem za jazykS jazykem si samozřejmě můžete jen hrát, cílem je však zatáhnout za něj co nejrychleji a získat co nejvyšší skóre. Ta pravá zábava přichází, když otevřete žebříček nejlepších hráčů (k dispozici je ve hře, nebo on-line na www.grabanddrag.eu) a zjistíte, že váš kamarád právě získal 1000 bodů a sebral Vám prvenství v žebříčku!

Své dosažené skóre můžete také přímo ze hry sdílet na Facebooku. Buďte ale opatrní, hra je návyková a po několika neúspěšných pokusech o světový rekord už Vás můžou bolet prsty! J

Stáhněte si Grab and Drag na Google Play:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.met.GrabandDrag

Štítky: , , , ,

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru