Zařízení, které monitoruje hydrataci těla, vybralo na Kickstarteru přes 1 milion dolarů

I pro sportovce je velice obtížné vypít denně dostatečné množství tekutin. Nicméně na crowdfundingovém portálu Kickstarter se objevila kampaň na přístroj s názvem LVL, který slouží k monitorování hydratace těla. A navíc dokáže sledovat i aktivitu, spánek, náladu či tepovou frekvenci.

Zařízení v podobě náramku na ruku monitoruje hladinu hydratace a potu v reálném čase, přičemž přesnost je vysoká. V neposlední řadě má náramek k dispozici pokročilé spánkové metriky a inteligentní budík.

LVL měří pomocí množství potu, kolik tekutin potřebujete doplnit. Zároveň vás informuje, kdy byste dané tekutiny měli vypít. LVL je velice užitečné zařízení při cvičení, protože vám prozradí, kolik tekutin přijmout pro udržení výkonu. A také se dozvíte, kolik vody byste měli vypít, než ulehnete do postele.

Unikátní náramek na ruku disponuje celobarevným OLED displejem a postranními tlačítky. Vybrat si můžete z několika variant řemínků – černý kožený, hnědý kožený či silikonový.

LVL na crowdfundingovém portálu Kickstarter měl za cíl vybrat 50 tisíc dolarů, ale nakonec se kampaň uživatelům natolik líbila, že na účtu přistálo přes 1 milion dolarů.

Jestliže se vám přístroj na monitorování hydratace těla zamlouvá, můžete si ho předobjednat za 129 dolarů na stránkách společnosti. A k dispozici ho budete mít v červenci roku 2017.

Zdroj: Slash Gear

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru