Zapomněl jsem si vypnout odesílání upozornění na mail. Twitter mi poslal 47GB notifikací

Aktuální dění na sociálních sítích se nedá sledovat. Je toho tolik, že na to jeden člověk nestačí. A právě proto řada sociálních sítích (Facebook, Twitter a další) nabízí tu možnost, že vám veškeré notifikace budou pro lepší přehlednost zasílat na e-mail. Proč ne? Je to rychlé a efektivní. Ale jednu nevýhodu to má, mohl by o ni vyprávět Edward Snowden, který světu poodhalil činnost NSA a mimo to si i založil účet na Twitteru.

Během zákládání svého účtu na sociální síti však ignoroval nastavení notifikací. To znamenalo, že ho Twitter upozornil o úplně každé notifikaci e-mailem. O každém ohodnocení Favourite, retweetu, novém followeru dostal Edward mail.

Cnt4_Fr53-1

Jak dokonale dokáže Twitter zaspamovat váš e-mail?

Po 27 hodinách existenci jeho Twitter účtu nasbíral přes 1,19 milionů sledujících. Lavina se strhla už u jeho první tweetu, který dostal 110 000 favourites a retweetlo ho přes 120 000 lidí. Dále měl Edward aktivované také soukromé zprávy, které mu mohl poslat kdokoliv. A co z toho vyšlo? Twitter mu poslal tolik e-mailů, že to zaplnilo 47 GB prostoru v jeho e-mailovém klientovi.

Twitter sám přiznal, že bude muset zapracovat na odesílání notifikačních e-mailů, aby k podobným událostem v budoucnu nedocházelo.

 Zdroj: Edwardův Twitter

Komentáře

Nahoru