Dnes vyšlo 15 článků

Zapomněl jsem si vypnout odesílání upozornění na mail. Twitter mi poslal 47GB notifikací

Aktuální dění na sociálních sítích se nedá sledovat. Je toho tolik, že na to jeden člověk nestačí. A právě proto řada sociálních sítích (Facebook, Twitter a další) nabízí tu možnost, že vám veškeré notifikace budou pro lepší přehlednost zasílat na e-mail. Proč ne? Je to rychlé a efektivní. Ale jednu nevýhodu to má, mohl by o ni vyprávět Edward Snowden, který světu poodhalil činnost NSA a mimo to si i založil účet na Twitteru.

Během zákládání svého účtu na sociální síti však ignoroval nastavení notifikací. To znamenalo, že ho Twitter upozornil o úplně každé notifikaci e-mailem. O každém ohodnocení Favourite, retweetu, novém followeru dostal Edward mail.

Cnt4_Fr53-1

Jak dokonale dokáže Twitter zaspamovat váš e-mail?

Po 27 hodinách existenci jeho Twitter účtu nasbíral přes 1,19 milionů sledujících. Lavina se strhla už u jeho první tweetu, který dostal 110 000 favourites a retweetlo ho přes 120 000 lidí. Dále měl Edward aktivované také soukromé zprávy, které mu mohl poslat kdokoliv. A co z toho vyšlo? Twitter mu poslal tolik e-mailů, že to zaplnilo 47 GB prostoru v jeho e-mailovém klientovi.

Twitter sám přiznal, že bude muset zapracovat na odesílání notifikačních e-mailů, aby k podobným událostem v budoucnu nedocházelo.

 Zdroj: Edwardův Twitter

Komentáře

Nahoru