Zapomeňte na BitCoiny! PornHub přichází s TitCoiny

PornHub. Jestli tuhle stránku neznáte, tak lžete. Nebojme se otevřeně říct, že je to jedna z nejpopulárnějších webových stránek po celém světě. Jistě jste již slyšeli o její celosvětové kampani, v rámci níž přišlo spoustu kreativců s velmi zajímavými nápady. Teď se ale po internetu šíří jeden opravdu vysoce zajímavý.

Na pornhubcampaign.tumblr.com jsou aktuálně k vidění všichni finalisté soutěže. O těch se bavit nebudeme, však si je můžete prohlédnout. Hitem internetu se teď stává video, které zobrazuje jeden konkrétní nápad. A ten si získal i naši pozornost, takže se na něj pojďme podívat.

V poslední době jsme mohli zaznamenat nárůst popularity kryptoměn, jako jsou Bitcoiny. No a PornHub si je upravil pro své potřeby. Jeho měna se jmenuje Tit Coiny. Pokud zvládáte angličtinu, zřejmě tušíte, o co půjde. I když nutno podotknout, že zrovna taková slovíčka vás ve škole prostě nenaučí…

titcoins-by-pornhub

Titcoiny by šlo platit v kamenných obchodech i na internetu

Jde vlastně  o měnu, kterou by mohly využívat ženy. Jasně, u některých obdařenějších pánů by se o tom třeba dalo taky diskutovat, ale primárně je pro ženy. Jak můžete vidět na úvodním videu, fungovalo by to prakticky tak, že by ženy zaplatily fotkou svých prsou. Ta by pak bez obličeje byla nahrána na PornHub. Navíc by se takhle mohlo platit prý i v eshopech – stačí mít webkameru.

„Money doesn’t grow on trees, they grow on tits.“ – Peníze nerostou na stromech, tvrdí video. Rostou na prsou!

Pochopitelně to neberte vážně… Ale na internetu prostě najdete běžně hromadu takových srandiček a šílených nápadů. Takže proč se nepobavit? Nebo byste to brali i v reálu? Nezapomeňte však pouvažovat nad tím, že by to mělo i své problémy. Co třeba ženy s menším poprsím? Nebylo by to trochu nefér?

dickcoins

Nápad vyvolal diskuze o podobných potenciálních měnách

Zdroje: Eteknix, 9gag

Komentáře

Nahoru