Dnes vyšlo 15 článků

Zaplaťte si Office 365 a dostanete dvanáctiměsíční předplatné Xbox Live Gold

Zaplaťte si Office 365 a dostanete dvanáctiměsíční předplatné Xbox Live Gold

Microsoft doufá, že zvýší počet lidí, kteří platí za služby Office 365, tím, že k předplatnému tohoto cloudového balíku dá i 12 měsíční předplatné Xbox Live Gold zdarma.

Každý, kdo si koupí a aktivuje roční předplatné Office 365 Home Premium nebo Office 365 University (pro vysokoškoláky) do 28. září, bude mít nárok na tuto nabídku.

Kupte a aktivujte si roční předplatné Office 365 Home Premium nebo Office 365 University v době od 18. července 2013 do 28. září 2013.

Zákazníci tak budou mít možnost přihlásit se k Xbox Live se svým emailovým účtem Microsoftu, který použijí pro počáteční nastavení svého předplatného Office 365.

office365

Nabídka je od včerejška k dispozici v následujících 39 zemích: Argentina, Austrálie, Belgie, Brazílie, Česká republika, Dánsko, Finsko, Francie, Hong Kong, Chile, Irsko, Itálie, Izrael, Jižní Afrika, Kanada, Kolumbie, Korea, Maďarsko, Mexiko, Německo, Nizozemí, Nový Zéland, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Řecko, Saúdská Arábie, Singapur, Slovensko, Spojené Arabské Emiráty, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Tchaj-wan, Turecko, USA a Velká Británie.

Office 365 byly zahájeny v červnu 2011 jako způsob, jak se zaměřit na podnikové zákazníky, malé podniky a trh vzdělávání. Microsoft chce však postupně všechny své zákazníky přesunout k Office 365. Výhody jsou pro něj zřejmé. Je schopen vydávat stále nové menší aktualizace rychlým tempem a zároveň se těšit ze stabilního toku příjmů z každoročních předplatných.

V červnu byl představen Office 365 i pro iPhone. Uživatelům iOS umožňuje prohlížet a upravovat libovolný soubor již uložený v aplikacích Microsoft Word, Excel a PowerPoint. iPad verze zatím na trhu ještě není, ale možná přijde, protože je jasné, že Microsoft se snaží zlepšit vnímání celého Office 365.

Microsoft hodně cílí na vysokoškoláky, ať si zpříjemní celý školní rok. Zřejmě moc nepřemýšlí nad tím, že většina vysokoškoláku na hry nemá čas.

Microsoft hodně cílí na vysokoškoláky, ať si zpříjemní celý školní rok. Zřejmě moc nepřemýšlí nad tím, že většina vysokoškoláku na hry nemá čas.

Xbox Live Gold je vstupenkou do online multiplayerové hrací arény. S tímto předplatným máte možnost vstoupit mezi milióny hráčů online. Můžete stahovat nové vymoženosti doher, nové trailery z připravovaných her, demo verze her, obrázky z her či dodatky v podobě nových zbraní, levelů atd. Těžko říci, na kolik lidí však touto nabídkou Microsoft zacílí. Přece jenom ne každý má doma Xbox a pokud si zatím předplatné Office 365 kupují především podnikatelé a firmy, ti asi na hraní čas mít nebudou.

Zdroje: thenextweb.com, news.softpedia.com

Komentáře

Nahoru