Zaměstnanci HP brojí proti svému chlebodárci, chtějí jej žalovat, jelikož jim nepřiznávala přesčasy

Zaměstnanci technické podpory zažalovali společnost za to, že jim firma neproplácela přesčasové práce. Pokud zaměstnanci uspějí, dá se předpokládat, že HP se docela slušně prohne v pase (odhadem se může jednat o desítky milionů dolarů).

HP se poslední dobou lepá na patu smůla. Každý po nich něco chce, aby platili za chyby udělané v minulosti. Připomeňmečlánek: Kauza Autonomy – americký počítačový gigant Hewlett-Packard čelí žalobě, kdy HP muselo odepsat 8,8 miliardy dolarů (přes 170 miliard Kč), podobnou finanční ztrátu zaznamenala firmě při akvizici firmy Electronic Data Systems z roku 2008, která se taktéž moc nevyvedla (HP muselo udělat jednorázový odpis v segmentu služeb ve výši 7,7 miliardy dolarů). Inu – když se daří, tak se daří.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru