Tisková zpráva: ZALMAN ZM-GM4 „Knossos”

ZALMAN ZM-GM4 „Knossos”

Dobrá počítačová myš musí přede vším přesně a pohodlně padnout do ruky. Je však možné, aby se jeden model hodil pro všechny hráče? Firma ZALMAN přijala tuto výzvu a představila gamingovou myš ZM-GM4 „Knossos”, která umožňuje přesně přizpůsobit její rozměry a hmotnost požadavkům uživatele. Je rovněž vybavena vysoce přesným senzorem, odolnými přepínači Omron a 8 programovatelnými tlačítky. ZALMAN ZM-GM4 se přizpůsobí hráči, nikoliv naopak.

 Základní vlastností nové gamingové myši od fy ZALMAN je možnost dokonalého přizpůsobení Vaší ruce. Jak obě boční stěny, tak i zadní část myši lze posouvat pomocí nářadí, jež je součástí sady a tímto způsobem nastavit šířku, délku a výšku myši. Po otevření zásobníků uvnitř zařízení lze navíc upravit hmotnost myši odstraněním 3.5gramových závaží, kterých je tu standardně 6 – tím lze odlehčit myš až o 21 gramů. Po přizpůsobení rozměrů a hmotnosti můžete skrýt šroubovák uvnitř myši, abyste ho měli vždy po ruce.

 Přesné uchopení je polovina úspěchu – druhou polovinu zajistí mimořádně přesný, laserový senzor Avago A9800. Díky rozlišení 8200 DPI, vzorkovací frekvenci 1000 Hz, a také zpracovávání 12 000 snímků za sekundu tuto myš ocení každý fanoušek počítačových her. Pohodlné tlačítko v horní části ZM-GM4 umožňuje rychle přepínání čtyř úrovní rozlišení – 800 až 8200 DPI – a aktuálně používaný režim zůstává zachován v paměti i po vypnutí počítače.

 „Knossos” je vybavena celkem 8 programovatelnými tlačítky, které si uživatel může nastavit pomocí speciální aplikace. Panel umožňuje také změnu rozlišení, citlivosti jednotlivých os, rychlosti posouvání kolečkem nebo dvojkliku. Všechna nastavení lze uložit v rámci jednoho z třech dostupných profilů.

 Produktové video: https://www.youtube.com/watch?v=UHZhMyh19c4

 Díky svému futuristickému designu přitahuje myš ZALMAN ZM-GM4  zájem a pozornost. Oceníte ji však nejen z estetických, ale i praktických důvodů. Kabel o délce 1.8 metru je mimo jiné vybaven osvědčenými řešeními jako jsou odrušovací filtr a opletení USB kabelu nebo pozlacený konektor.

 Specifikace:

Model

ZALMAN ZM-GM4

Typ

Laserová myš

Senzor

Avago A9800

Druh spojení

Drátová

Rozlišení

800-8200 DPI

Počet tlačítek  

8

Rychlost zpracování obrazu

12 000 obrázků/s

Délka kabelu

1,8 m

Předpokládaná životnost kláves/tlačítek

5 mil. stisků

Hmotnost

135 g + 21 g

Rozhraní

USB

Doplňky

Závaží 6 x 3.5 g, odrušovací filtr, pozlacený USB konektor.

Záruka a cena:

Maloobchodní doporučená cena myši ZALMAN ZM-GM4 činí 1 590,- s DPH.

Na výrobek se vztahuje 24měsíční záruka.

Více informací: www.zalman.com

Štítky: , , ,

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru