Zalando a Jaromír Jágr spojují síly a motivují národ k pohybu

Zalando a Jaromír Jágr spojují síly a motivují národ k pohybu

Zalando, přední evropská platforma pro módu a životní styl, navazuje dlouhodobou spolupráci s českou sportovní a hokejovou legendou Jaromírem Jágrem. Jágr se stává novou tváří sportovní kategorie Zalanda a posiluje tak nejen dlouhodobou strategii značky realizovat co možná nejvíce lokální marketingové aktivace, ale také snahu společnosti přinášet českým zákazníkům zajímavou nabídku. 

Jaromír Jágr se zapojí do lokálního ambasadorského programu, který na českém trhu běží od srpna 2019. Připojí se tak k různorodé skupině influencerů, ve které nechybí například módní redaktorka Monika Marešová, designérka Vanda Janda či influencerky Beha Nguyen, Tereza Hodanová a mnoho dalších.

„Jako přední evropská platforma pro módu a životní styl se vždy snažíme inspirovat a zaujmout naše zákazníky. Zároveň chceme zůstat relevantní na lokální úrovni, proto si ke spolupráci vybíráme ty nejlepší v jednotlivých zemích. Jde o lokální hrdiny, kteří skvěle reprezentují nejen vlastní zemi, ale také sdílí hodnoty Zalanda, tedy diverzitu a otevřenost. S Jaromírem Jágrem jsme se spojili, abychom mohli společně vytvářet zajímavý obsah,motivovali lidi k ještě většímu pohybu a k tomu, aby sami dokázali ještě více,” uvádí Dawid Pożoga, Market Lead pro Českou republiku.

Jaromír Jágr patří k nejúspěšnější hokejové generaci jak v národním týmu, tak v americké NHL, kam byl draftován na sezónu 1990/1991. České reprezentaci pomohl vyhrát olympijské hry v Naganu, na kontě má dva Stanley Cupy a má druhé nejlepší skóre v historii kanadského bodování NHL, hned po Waynu Gretzkym.

„Nemusíme zrovna trénovat na olympiádu nebo mistrovství světa, ale když chceme být v něčem nejlepší, musíme na sobě opravdu tvrdě pracovat. Nejdůležitější je dělat všechno s láskou a hlavně pro nás samé, ne pro ostatní. Právě proto jsem se spojil se Zalandem, abychom společně všechny motivovali k pohybu. Sám se momentálně připravuji na novou sezónu a připojit se ke mě může každý,” říká Jaromír Jágr.

Spolupráce Zalanda a Jaromíra Jágra bude zahájena marketingovou kampaní a apelem na sociálních sítích, který všechny Čechy vyzve k tomu, aby vystoupili ze své komfortní zóny a bez ohledu na věk či svou fyzickou kondici našli svou vlastní, každodenní sportovní rutinu. Jaromír Jágr bude spolu s dalšími čtyřmi vybranými ambasadory Zalanda motivovat lidi ke sportování,zkoušení nových sportů a prezentaci svých výkonů na Instagramu po dobu čtyř týdnů, a to pod hashtagem #JJ68xZalando. S cílem oslavit Jágrovo proslulé číslo na dresu získá následně celkem 68 uživatelů voucher v hodnotě 1500 korun. Vítěze vybere sám Jaromír Jágr na základě jejich aktivity a prezentace na sociálních sítích.

Launch kampaně proběhne na vlastních kanálech Zalanda – na webových stránkách, podstránce webu věnované spolupráci, prostřednictvím newsletterů a na sociálních médiích. Společnost se přitom zaměří především na čtyři sporty – na běhání, trénink, jógu a basketbal. Každý sport bude propagován společně s jedním  ze čtyř dalších ambasadorů Zalanda, jež byli vybráni na základě vlastního sportovního zaměření: Monika Marešová se zaměří na běh, Tereza Hodanová na jógu, Paulie Garand na trénink a Adam Mach na basketbal.

O společnosti Zalando

Zalando je přední evropská módní a lifestyle online platforma, založená v Berlíně v roce 2008. Našich více než 32 milionů aktivních zákazníků na 17 trzích oblékáme od hlavy až k patě: od oblečení, obuvi, doplňků až po beauty produkty. Do našeho sortimentu mezinárodních značek patří jak světoznámá jména, tak místní labely. Platforma Zalando platí za ultimátní destinaci přinášející inspiraci, inovaci a interakci ve světě módy. Jako nejvíce trendy technologická společnost v Evropě vytrvale pracujeme na nalezení digitálních řešení pro každý aspekt cesty k módě: pro zákazníky, obchodní partnery a každého, kdo hraje klíčovou roli v příběhu firmy. Naším cílem je, aby platforma byla prvním místem, kam zákazníci zamíří, když pomyslí na módu – tzv. starting point for fashion.

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru