Dnes vyšlo 15 článků

Zaklik.cz: Naučte se, jak na PPC reklamu

Zaklik.cz: Naučte se, jak na PPC reklamu

Pokud vás zajímá PPC reklama, zřejmě jste už přišli na to, že dohledat na internetu nějaký komplexní český návod zabývající se touto problematikou je dost obtížné. Ale už nebude. Od nového roku byl totiž spuštěn web, který se celý věnuje PPC reklamě.

Petra Větrovská, na kterou jste možná na internetu narazili pod přezdívkou Větrovka, se chce podělit o své znalosti s zkušenosti. A teď se rozhodla dát novoroční dárek všem začínajícím PPCčkařům. Chtěla jim nějak předat informace, které jinde nenajdou. Nejdřív chtěla sepsat knížku, jenže s knížkou je hodně práce a než se stihne vydat, jsou už informace zastaralé. Obzvlášť když píšete o něčem, co má souvislost s internetem a technologiemi. Tam se všechno mění strašně rychle. A tak vznikl web Zaklik.cz – Klikařův průvodce PPC reklamou.

chci_aby_se_ppc_reklama_delala_poctive

PPC reklama je Petry život. Skutečně jí na ní záleží.

Dělejte PPC reklamu, která stojí za klik!

Tímto heslem je celý web zaklik.cz motivován, proto se na něm setkáte s obraty jako „můj ty kliku“ nebo “kliku zdar”. Ano. Celý web je psaný hezky čtivou formou, a tak vám určitě nebude dělat problémy přečíst ho pěkně od začátku až do konce. Tak to totiž sama autorka doporučuje.

Web je rozdělen do 8 kapitol a obsahuje celkem 75 stran čtení. Tedy aktuálně. Bude jich totiž více. Naplánovaná už jsou témata na únor, březen a duben. Když tedy začnete teď a přečtete to pěkně všechno, budete mít další příliv informací dávkovaný pěkně měsíčně po jednotlivých lekcích.

A co že se na webu aktuálně nachází?

Jednak je tam úvod, kde vám poradí, jak web Zaklik.cz vlastně číst. A pak následuje již zmíněných osm kapitol, které se věnují PPC. Jde to od základů, přes PPC účty, plánování kampaně, klíčová slova, reklamní texty až k řešení problémů. Další témata jsou v přípravě a hlavně to celé záleží jen na vás. Když se nebudete bát autorku kontaktovat, klidně se vám trochu přizpůsobí a vysvětlí to, co vás bude zajímat.

Teď máte jedinečnou možnost se konečně naučit PPC. Od začátku až do konce.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru